1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Balıklı Rüya Tabirleri

Başlığı 'Akvaryum Kahvesi' kategorisinde Neverlander tarafından 23 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

1. Neverlander

Neverlander

İsim:
    Abdullah Üüzümcü
    Heralde böyle bir konuyu ben açabilirdim... :D Astro/Kozmo-akvaryoloji'ye ilgim olduğu düşünülünce... :D

Acaba hobiciler olarak kendi balıklarımız rüyalarımızda görüyor muyuz? Görüyorsak bu rüyaların anlamı nedir?

(Tabii umut ediyorum ki balıklarını rüyasında gören benden başka hobiciler de vardır... Yoksa... :F :F :F )

İlk örneği dün gece gördüğüm rüyayı anlatarak ben vereyim...

Aşırı bitkilendirilmiş bir akvaryumum vardı (aslında şu bilgisayarımın yanında duran 80 lt'lik kare şeklindeki akvaryumu aşırı bitkilendirmişmişim)... Akvaryumun her tarafına boş salyangoz kabukları saçılmış halde idi... Ve akvaryumun tam ortasında bir adet Komando Çöpçü afiyetle bir Ramshorn salyangoz'u -resmen- hüüüpletiyordu yani yemiyor kabuğun ağız kısmına kendi ağzını dayamış salyangozu içine çekiyordu...

Hayırdır inşallah...

Bu rüyanın ne anlama gelebileceğine dair bir fikri olan var mı aranızda?

2. Emrah Ece

Emrah Ece

Yer:
    İSTANBUL
    İsim:
    emrah ece
    Bende hep akvaryumlarımı rüyamda görüyorum ama sabah olunca sadece balıkları gördüğümü hatırlıyorum :D
    paludaryumun kuruluş aşamasında camını kırmıştım, gece uyurken camım kırıldı diye sayıklıyormuşum :D

3. Desert Falcon

Desert Falcon

Elinizde bulunan bazı şeyler için daha başka şeylerden feragat etmeniz gerektiğine işarettir aliye:gif Arabanız var,vergisi gibi ... :D Ahanda size tabir haha:

4. Desert Falcon

Desert Falcon

Bazı işlerinizin yolunda gitmeyeceğini fakat daha sonra uzun zahmetler sonunda işlerinizi rayına oturtacağınıza işarettir.Ayrıca cam kırılması bazı sağlık sorunlarına da işaret olabilir.
    Sade balık görmek Omega 3 eksikliğine delalet eder :hasta:

5. Desert Falcon

Desert Falcon

Nasıl ama işi kapmışmıyım bilmiş:gif :F

6. Neverlander

Neverlander

İsim:
    Abdullah Üüzümcü
    Helal olsun sana Şahin... :helalolsun: Valla süper tabirler yazmışsın ama inşallah tutturumazsın... :) Pek işimize gelecek gibi değiller... :D

7. Desert Falcon

Desert Falcon

Sizde hep bela musibet görmüşsünüz abi yapabileceğim birşey yok inşallah tutmaz pardon:gif

Konuyu beğendim tam benlik çak:gif

Balıklı rüyalarınızı tabiri için arayabilirsniz tel:gif :F

8. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Akvaryumla ilgili görmesem de, portalla ilgili baya rüya gördüm yalan yok. aliye:gif

9. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    Bende hep geçenlerde kaybettiğim balıklarımı görüyorum. Ve o sinir ve cinnet anlarımı. :hasta:

Sayfayı Paylaş