1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Balıklarım Hep Bir Bölümde Toplanıyor

Başlığı 'Tatlısu Genel Konular Portalı' kategorisinde Tugay Dereli tarafından 25 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Tugay Dereli

Tugay Dereli

İsim:
    Tugay Dereli
    Arkadaşlar merhaba . 67 Lt'lik bir yavru malawi akvaryumum var içinde 2-3 santimlik 7 adet cichlid bulunduruyor(Bu tank sadece yavrular için kullanılıyor, büyüdüklerinde daha geniş tanka alınacaklar .) İçinde kayalıklar ve saklanma yerleri oldukça fazla olmasına rağmen balıklarım yan camlardan birine aşırı derecede ilgi gösteriyor ve genelde o bölümde yüzüyorlar nedenini hala anlayamadım . Yardım edebilirseniz sevinirim :)

2. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Zamanla hepsi bölgelerini seçerler, ciklet balıkları bölgecidir...:)

3. Tugay Dereli

Tugay Dereli

İsim:
    Tugay Dereli
    Cevabın için teşekkür ederim Alparslan :) Lakin balıklar yaklaşık 1-1.5 aydır bendeler . Bölge seçmek için uzun bir süre değil mi bu ?

4. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Akvaryumun genel fotosunu atar mısın...:)

5. egouard

egouard

İsim:
    Emre Aladağ
    Alparslan abim haklı.Ama Senin balıkların 2-3 santim yani yavrular.Yavru olduğundan orda duruyordur.1-1,5 yıllık diyince insan 1,5 yılda nasıl 2-3 cm kalmış diye dusunuyor.Galiba 1-1,5 yıllık olanlar ayrı tanktaki damızlıklar?

6. Tugay Dereli

Tugay Dereli

İsim:
    Tugay Dereli
    1-1.5 aylık kardeşim yıl değil :)
    En yakın zamanda atıcam kardeşim, net fotoğraf çekebilecek bir kameram yok şu anda :/ Arkadaşlardan alır atarım :)

Alparslan bunu beğendi.
  7. Tugay Dereli

Tugay Dereli

İsim:
    Tugay Dereli
    Fotoğrafları ekledim , net değil fotoğraflar fakat başka bir kameram yok maalesef :/ Bahsettiğim cam akvaryumun sağ yan camı .

Ekli Dosyalar:

Sayfayı Paylaş