1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Balıklarım Neden Hasta Oluyor?

Başlığı 'Tatlı Su Hastalık Tedavi Portalı' kategorisinde onuruluyol tarafından 13 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. onuruluyol

onuruluyol

Yer:
    Kütahya
    İsim:
    onur-uluyol
    10 litrelik akvaryumu içme suyu doldurup ısıtıcıyı 26 dereceye ayarlayıp içine 6 tane balık aldık. 2 tanesi lepistes (1 erkek 1 dişi) diğerlerinin cinsini bilmiyorum (2 tanesi yine eşmiş biri siyah biri beyaz) kalan diğer 2 si de turuncu renkli petshopta ki arkadaş 1 erkek 1 dişi olduğunu söylemişti). Balıklardan turuncu olanlardan birisi yan yatık halde akvaryumda pek hareket etmiyor 1 saate yakındır. Arada hızlı şekilde çırpınıp bırakıyor tekrar yan yatıyor yapabileceğim bir şey var mı? Akvaryumda filtre var çalışıyor devamlı olarak. Tecrübeli olan arkadaşlardan acil yardım bekliyorum. Kurtarmamız mümkün mü acaba?:(

2. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Merhaba hoş geldiniz.
    Akvaryuma içme suyu kulandım demişsiniz kullanılan su damacana suyumu yoksa direk çeşmeden mi?

3. KaderiniSev

KaderiniSev

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Buğra Murat Köse
    Dinlenmiş suya koymalıydınız. Lepistesler özellikle dinlenmiş su isterler. Yanındakilerde tahminimce moli. Isıtıcıyı 24 e indirin 1 gün önceden dinlendirdiğiniz suyla %50 değişim yapın.

Alparslan bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş