1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Balon molim hakkında

Başlığı 'Tatlısu Genel Konular Portalı' kategorisinde melih33 tarafından 26 Mart 2010 başlatılmıştır.

1. melih33

melih33

Değerli akvaristler benim siparişim üzerine 2d(biri hamile)1e ve 1d 1e yavru(pekte yavru sayılmazlar) balıklarımı getirdiler.Ama ilk akvaryumum olduğu için yavru alacağım için inşallah yavrular için özel ne gerekiyor bana anlatırmısınız.

2. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ
    Balon molim hakkında

Melih kardeşim anladığım kadarı ile damızlık altı balık aldın.Gelişimleri için ne gerektiğini soruyosun değilmi? Burda yapman gerek uygun tank hacmi,haftalık düzenli su değişimleri ve kaliteli yem kullanman bunları yaptıktan sonra gerisi gelecektir.

3. melih33

melih33

Balon molim hakkında

Peki balon molim yavru verdi diyelim bu yavruları pleksi yavrulukta baksam olur mu yani akvaryumcularda satılan yavruluklarda yoksa diğer türlü akvaryum alacak halim yokta.Birde İsmail abi ben bitki yetiştirmek için kum ve florasanı nerden bulurum bulunduğum yerde yok.

4. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ
    Balon molim hakkında

Melih kardeşim yavruluk olur,rafyadan yavruların saklanması için yerde yapabilirsin.Formda ilanlara bakabilirsin yada portalımızda ilanlar bölümünde arıyorum adlı bölüme ilan verebilirsin.Link'e bir bak istersen ona göre ilan açabilirsin.

http://www.akvaryumportali.com/forum/ariyorum-ilanlariniz-b404.0/

Sayfayı Paylaş