1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Banggai Kardinal Üretimi

Başlığı 'Deniz Akvaryumu Üretim Forumu' kategorisinde cimlikaya tarafından 24 Aralık 2012 başlatılmıştır.

1. cimlikaya

cimlikaya

Yer:
    İST.
    İsim:
    Teoman Çimlikaya
    Selamlar başlıktanda anlaşılacağı üzere yeni amacım budur
    10 adet kardinal(*******)
    1 adet cüce melek (Temel)
    3 adet Teke(Alpi)
    2 adet hermit(Burak)
    250 gr Zeolife Akvaryum zeolit
    10 gr Halöz Kh
    dondurulmuş karides(Beko)
    Öncelikli amacım pijama kardinal üretmektir,gecelikli,röpteşambırlı üretimlere daha sonra geçilecektir,her türlü yardım ve görüşlere açığımdır .Bu konuda ürün elimden geldiğnce ürün giydirme yapılmıştır.
    IMG_20121223_170956.jpg IMG_20121223_171010.jpg IMG_20121223_171034.jpg

murer, taakaa, barabelli ve diğer 7 kişi bunu beğendi.
  2. Okurt

Okurt

Yer:
    Çanakkale
    Abi octopuslar kardinalleri yemezlerse üretime başla bence :)

Hayırdır işşallah portalde bir üretim havası esiyor anlamadım gitti :p

3. cimlikaya

cimlikaya

Yer:
    İST.
    İsim:
    Teoman Çimlikaya
    Octopus'ler çok daha fazlaydı Özdemir dağıttım azaldı,evet Portalımızda üretim havası çok fena halde esiyor bombalar peş peşe patlıyacak .

Fatih BARLAS bunu beğendi.
  4. Teoman abi üretim kararın hayırlı olsun :) Cardinallerin kılık kıyafetini düzene sokucağın ilk mesajından belli :D

** Abi bu arada akvaryum da bayağı bir değişiklik olmuş..

cimlikaya bunu beğendi.
  5. KGEYGS

KGEYGS

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Yusuf Şahin
    Abi en az 3 çocuk şart. :D

cimlikaya bunu beğendi.
  6. YMR_AY

YMR_AY

Yer:
    İstanbul
    Angel üretmek varken Kardinal üretimiymiş temo20 hiç yakıştıramadım size.

7. cimlikaya

cimlikaya

Yer:
    İST.
    İsim:
    Teoman Çimlikaya
    Yağmur onuda yaparız ama önce bir meleke kazanalım .

YMR_AY bunu beğendi.
  8. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Sana ait ne var Teoman abi, listede hep birilerinin adı var.:D Eş tutacaklar önce, sonra o eşler diğerlerini istemeyecek, önlem almazsan diğerlerinin ölümüne kadar gidebilir. Balıklara iyi bakarsın zaten o malum, rakip firma çıktı desene. :)

cimlikaya ve Erdem. bunu beğendi.
  9. Temel abi aynı fikirdeyiz, bu isimlere tabii bende dahil oldum. :) Burdan bir kez daha teşekkürler Teoman abi.. ;)

10. cimlikaya

cimlikaya

Yer:
    İST.
    İsim:
    Teoman Çimlikaya
    Temelim 500 saygı mesajı geldi hediyemi isterim (yem olabilir),Kardinallerin fiyatını ucuzlatıcam Lepistes fiyatına düşürücem.

Erman Pehlivan ve Erdem. bunu beğendi.
  11. Teoman abi yapma. Tuzlu su firmaları sabote girişiminde bulunabilir, yol yakınken düşman kazanma. :D (Örn: Bina Elektrik Hattı İptali) :cool:

12. MOVACIKLI

MOVACIKLI

İsim:
    Mustafa ovacıklı
    Ohhh bee Palyaçoları Temel abiden. Kardinalleride Teoman abiden karşılarız. Süperrtemo4:koptum: Daha başka üretim yapan yok mu arkadaşlar. Anemonlarınız alınır, Cardinaller, Palyaçolar değerinden alınır.

13. cimlikaya

cimlikaya

Yer:
    İST.
    İsim:
    Teoman Çimlikaya
    Var var olmazmı, ama yazmıyorlar .

14. cimlikaya

cimlikaya

Yer:
    İST.
    İsim:
    Teoman Çimlikaya
    Mahir peki bu arkadaşlar spagetti alg'lede bu işi yapamazlarmı .

15. cimlikaya

cimlikaya

Yer:
    İST.
    İsim:
    Teoman Çimlikaya
    Çok acelem var Mahir çok ,rakip firmadan önce bu işi bitirmem lazım yem konusuda yardıma ihtiyacım var rakiplerim Avrupa,Amerika menşei'li ve her türlü yaş kuru besinle yavru almaya çalışıyorlar .

16. cimlikaya

cimlikaya

Yer:
    İST.
    İsim:
    Teoman Çimlikaya
    Okan'ım Can'ım benim benim başlığı hiç etme ,eninde sonunda vevap verirler 118 bile bu kadar hızla cevap vermez.

17. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Pazar günü Teoman abimdeydim bizzat gördüm ve konuştuk her şey dört dörtlük Maşallah.Kartallılar üretime kafayı taktı biliyorsunuz bende 2 çift palyaço ile uğraşıyorum hayırlısı,merak edenlere bilgi olsun Teoman abimde ki octopuslar ve büyük yeşil mushroomların çoğu bende...temo25

18. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Senin palyaçoların videosunu eklesene Tasarım Palyaço Balıkları Gen Haritası konusuna Alpi, bu ara bunlara geri döndüm malum. Bir bakalım, bana farklı çapraz yapacaz balıklar lazım.:D

Teoman abi konunu kurtardım piranha salgınından, hediyeni almış oldun. Yem akmayan var mı, yahut iri seçtim sana o gün birkaç tane onların diğerlerine tavırları nasıl?

19. cimlikaya

cimlikaya

Yer:
    İST.
    İsim:
    Teoman Çimlikaya
    Temel'im birtane ayrılan var kuyruğunu hiç açmıyor ama genelde bir ruhluk var balıklarda öööle duruyorlar ,ben bu hallere alışık olmadığım için tuhafıma gidiyor yani senin anlıcan plastik balık gibi.

20. YMR_AY

YMR_AY

Yer:
    İstanbul
    Bu ne böyle fabrikasyon üretimmi var? Balığını çift yapan üretime geçiyor.Ben bahsız bedeviyim.Temizlik ekibiyle aylardır bom boş çalışan bir tankım var ama ne hikmetse palyaçomun biri gidip chromise asılmakta,anemon deseniz kaç yaşına geldi, Ortadoğu ve Balkanlardaki erkek anemonlar dahi bölündü bendeki öylece duruyor :(

Sayfayı Paylaş