1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Banggai Kardinal Üretimi

Başlığı 'Deniz Akvaryumu Üretim Forumu' kategorisinde cimlikaya tarafından 24 Aralık 2012 başlatılmıştır.

1. cimlikaya

cimlikaya

Yer:
    İST.
    İsim:
    Teoman Çimlikaya
    Tamam Yağmur bir eşleşsinler bir çiftte senin.

YMR_AY bunu beğendi.
  2. YMR_AY

YMR_AY

Yer:
    İstanbul
    Alparslan ben daha cinsiyetlerini anlayamıyorum :D ne üretmesi.Sizler fıldır fıldır dolanan balıklara alışıksınız inşallah kardinallerden sıkılmazsınız.Sanki suda değilde jölede duruyor gibiler.

cimlikaya bunu beğendi.
  3. cimlikaya

cimlikaya

Yer:
    İST.
    İsim:
    Teoman Çimlikaya
    Yağmur tespit doğru, sırf muhalefet olsun diye yapıyorum tekkelleşmeyi engellemem lazım.

YIKIKTEMO bunu beğendi.
  4. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Mu haaaa:D Tekelleşmeyi sevmeyenden tekelleşmeyi kollamak pek senin işin değildir ama yine de hayırlı olsun. Yola çıktım mı engeli pek sevmem Teoman abi bilirsin.:D

cimlikaya bunu beğendi.
  5. cimlikaya

cimlikaya

Yer:
    İST.
    İsim:
    Teoman Çimlikaya
    Helikopter yavrusuna benziyorlar Mahir .

kupeli bunu beğendi.
  6. YMR_AY

YMR_AY

Yer:
    İstanbul
    Valla bunu neyin adına yaptığınızı anlamış değilim ama sanki hepiniz aynı durakta araba beklerken aynı rüzgara yakalanmış gibisiniz.

7. cimlikaya

cimlikaya

Yer:
    İST.
    İsim:
    Teoman Çimlikaya
    Yağmur bunu Voltranın gücü adına yapıyoruz demek istiyordum ve dedim .Her şey bir yanada gerçekten Ps yapıyoruz motorunu yapamıyoruz birazda canlılara yönelmek istedik hepsi bu.

8. KGEYGS

KGEYGS

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Yusuf Şahin
    Amaç, üretimi akvaristlere öğretmek (bence) Böylece doğayı koruyabiliriz. Üreten kişilerin bunu ticaret olarak yapmasını iine sindirememe vb...

9. cimlikaya

cimlikaya

Yer:
    İST.
    İsim:
    Teoman Çimlikaya
    Birde bizim saklımız gizlimiz yok .

10. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Üretirsem hayalimdeki balıkları çatır çatır satacağım, hem de hakkını almadan vermem.:) Üretim konusunda hobici veya ticari bakışı olmaz. Üretilen balıkların turşusunu kimse kuramaz. Bu işi yapana kadar harcanan paraları da kimse bilemez. Setler yaptırılıyor, kültürler getiriliyor, okunuyor, emek veriliyor, cins balıklara dünyanın parası veriliyor. Kısaca herkes hak ettiğini almalı, yoksa üretmeyi isteyen adam zor bulursun.

Alparslan ve cirol bunu beğendi.
  11. brkfrt

brkfrt

İsim:
    Burak Fırat
    Kararlar ve faaliyetler süper. Üretimin zamanı çoktan gelmişti. Yakında lepistesten yavru alır gibi, deniz balığı üretilir şüphem yok. Teoman abi de el attıysa olay bitmiştir. Benim hermitlerin hala yaşamasına şok oldum:)
    Az kalsın ben de yarın para verecektim. Bir ara elinizi öpmeye gelirim ya da Alparslan'a mı gideyim. Bir küçük kafa lazım bana malum pico için.

Temel abi, sizin snowfalke lerden bir tane gördüm bugün ama yalnızca 1 tane eş değildi. İşinize yararsa ismini yazayım özelden

YIKIKTEMO bunu beğendi.
  12. KGEYGS

KGEYGS

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Yusuf Şahin
    Tabiiki emeğinizin karşılığını alacaksınız buna kimsenin itirazı yok. Önemli olan iş 2 resim arasındaki farka dönmesin. İçe sindirememe dediğim kısım bu oluyor. Bu işi hakkaniyetiyle yapacağınıza eminim. umarım başarılı olursunuz...

Montimahir bunu beğendi.
  13. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Aracı mı o da nedir, ben plansız iş yapmam Mahir. Hobici olarak bakarsan ise, hobiciyi bu aracılara yedirmem.;) Hobici tıklayacak ve üretenden alacak.;) Gerekirse senin veya diğerinin ürettiklerini de hobici alacak bu şekilde.

Alparslan ve KGEYGS bunu beğendi.
  14. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Üretemez Teoman abi Bangaii mangaii zaten rahat ol sen. :p İlk kural rakibin moralini bozacaksın Mahir.:D

Montimahir bunu beğendi.
  15. bulents

bulents Özel Üye

Yer:
    İstanbul
    Ya ne komik adamsın sen teoman abi.
    Daha cumartesi kardinaller için, bunlar ne yahu kıpırdamadan duruyor , robot gibi, plastik süs koysam daha iyi demedin mi.
    Aha şuraya yazıyorum 3 vakte kadar birine verir çıkarırsın o balıkları. Bu kadar durgunluk yaramaz sana.
    Anthias falan üreteceksen vereyim benimkileri, damızlık oldular bak ;)

cimlikaya bunu beğendi.
  16. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Katılmıyorum çok tehlikelidir Teoman abi siz bilmezsiniz, peşini bırakmaz bu kardinallerin. Ben de buraya yazıyorum. ;)

cimlikaya bunu beğendi.
  17. cimlikaya

cimlikaya

Yer:
    İST.
    İsim:
    Teoman Çimlikaya
    Şimdi baktım ayrılmalar başlamış.(nasılll).:D

OKTAY 26 bunu beğendi.
  18. cimlikaya

cimlikaya

Yer:
    İST.
    İsim:
    Teoman Çimlikaya
    Mahircim bu akşam arkadaşlar tek tek ayrılmışlar hepsi ayrı telden çalıyorlardı ,yem verdim toplandılar en son durum bu ve bu arada kurutulmuş mysis mis nedir ondan başka bir şey almadılar karides,nls yem dahil .

19. brkfrt

brkfrt

İsim:
    Burak Fırat
    Cyclop eze tam onların yemi, en ufak kutusunu muhtemelen bitirmeye ömürleri yetmez.

cimlikaya bunu beğendi.
  20. cimlikaya

cimlikaya

Yer:
    İST.
    İsim:
    Teoman Çimlikaya
    Heh şöyle konumuza dönelim ,dış mihrakların esiri olmayalım bana bunlarla gelin .temo4

YIKIKTEMO bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş