1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Bayramlaşma

Başlığı 'Etkinlik-Duyuru-Haber Portalı' kategorisinde reis tarafından 10 Eylül 2009 başlatılmıştır.

1. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    Cümleten hayırlı geceler,hayırlı sahurlar. :cicek:

Malum bir Ramazan ı şerifi daha Allah cc. izni ile geride bırakıyoruz.Ve önümüz bayram. :)

Portal ailesi olarak bayramın 3,ncü yada 4,ncü günü ortak bir tarih ve mekan belirleyip hem bayramlaşmak hemde tanışmak amaçlı biraraya gelelim. Siz ne dersiniz? ;)

Bu buluşmayı aynı zamanda sucul alan gezisi,piknik vs gibi etkinliğede dönüştürebiliriz. ;)

2. avci36

avci36

Bayramlaşma

Abi bu aile öyle küçük bişey değilki ve herkes bir ayrı memlekette. Nasıl bir araya gelinirki? Olurmu sence?

3. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    Bayramlaşma

İsmail,herkes kendine yakın dostlarımızla ortak bir yer belirleyebilir. ;)

Buluşmaya katılan katılır,katılamayanlarında bayramını burdan kutlarız n :)e yapalım artık.

4. avci36

avci36

Bayramlaşma

Sende haklısın abi. Diğer arkadaşları tanımıyorum ama bu portalda en çok merak ettiğim, görmeyi istediğim iki kişi var. Biri sen diğeri Temel abi. Bakalım tanışmak ne zamana nasip olacak:)

5. Muzikopat

Muzikopat

İsim:
    Hüseyin ÇELİK
    Bayramlaşma

Valla şüphesiz ki İstanbul'a gelip bayramı sizlerle geçirmek hayalimde var zaten. Ama hayallerin çoğu da malumunuz üzere gerçekleşmez. O yüzden hayal denir zaten. ağla:gif Neyse siz bayramlaşın , gezin, eğlenin, bol bol resim çekip bizlerle paylaşım. Şimdiden tüm portal forum ailesinin bayramını kutlar nice mutlu bayramlar dilerim.

Diyarbakır'dan saygılarımla....

6. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    Bayramlaşma

Arkadaşlar,zaten buluşma gerçekleştiğinde bol bol resim ve yorumlar devam eder bu başlık altında. Ve bu sayede yüz yüze olamasakta buradan tüm memleketlerdeki dostlarımızla tanışmış oluruz. burda:gif Hem mühim olan kalpler bir olsun. ;) Mesafeler önemli değil. burda:gif

Bu arada taa Kars ve Diyarbakırdan sesler geliyor ama buralardan tık yok. .8.

7. hasanacar

hasanacar

İsim:
    Hasan Acar
    Bayramlaşma

Gelmek isterdim ama mümkün gözükmüyor. em32.gif Fakat çok arzuladığım bir şey bu.

Konya'dan sevgilerimle.

8. myillar

myillar Marmara Tuzlucu Üstad Üye

Yer:
    istanbul-pendik
    İsim:
    Mesut YILLAR
    Bayramlaşma

Hocam hertürlü arkandayız sen nereye dersen geliriz Allahın izniyle arkadaşlarla tanışmaktanda onur duyarız

9. mad max

mad max

Bayramlaşma

Bende herkesin bayramını kutluyorum..saygılar sevgiler :cicek:

10. mustafakayacik

mustafakayacik

İsim:
    Mustafa Kayacık
    Bayramlaşma

tüm arkadaşların ramazan bayramı mübarek olsun

11. Muzikopat

Muzikopat

İsim:
    Hüseyin ÇELİK
    Bayramlaşma

Eveeeeet. Koca bir Ramazan ayını daha geride bıraktık. Biliyorsunuz ki yarın bayram. Bayramlar oldum olası beni hüzünlendirmiştir. Çünkü anlıyorum ki her bayramda ömrümden bir bayram daha eksiliyor. Ve aynı şekilde ömrümüzden bir Ramazan ayı daha eksildi. em32.gif Tüm islam aleminin Ramazan Bayramı'nı kutlar daha nice mutlu bayramlar dilerim. em32.gif em32.gif em32.gif

Saygılarımla...

12. stablizer

stablizer

Bayramlaşma

Herkesin bayramı mubarek olsun Allah tuttuğunuz oruçları kabul etsin ve nice Bayramlara,Ramazanlara eriştirsin.Saygılarımla...

13. ogiler

ogiler

İsim:
    OĞUZ URALER
    Bayramlaşma

2 hüzün hem ramazan gitti hem tatil. mız mız:gif

14. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Bayramlaşma

Tüm arkadaşların bayramını kutlarım. Nice bayramlar dilerim.

15. _ERKAN_07_

_ERKAN_07_

İsim:
    Erkan ÖZEN
    Bayramlaşma

Bayramda istanbulda oturan arkadaşlarla buluşmak çok güzel olur gerçekten ama bekar olanlar için :D malum evliyim 2 aile akrabalarınıda dolaşmak benim açımdam 3 güne sığmıyor aileler içinde en küçüklerden biri olduğumuz için mecburen kalpleri kırılmaması için herkezi geziyoruz.

Genede istanbul içinde buluşma olursa gerçekten gelmeye çalışırım eğerki buluşamazsak herkezin mübarek Ramazan Bayramını kutlarım ve hayırlara vesile olmasını dilerim :cicek:

16. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    Bayramlaşma

Allah cc. nice bayramlar nasip etsin.

Bayramınız mübarek olsun. toka:gif

17. lepistes

lepistes

İsim:
    Muhammed Ali Tavur
    Bayramlaşma

Bayramınız mübarek olsun arkadaşlar. Yola çıkacak arkadaşlar trafikte lütfen dikkat edelim.

18. turqer

turqer

İsim:
    Türker Sezgin
    Bayramlaşma

Ramazan Bayramımız mübarek olsun. İyi bayramlar.

19. Sky2007

Sky2007

Yer:
    Konya
    İsim:
    Mustafa Sırlı
    Bayramlaşma

Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun

Büyüklerin ellerinden öper paramıda isterim mız mız:gif mız mız:gif

20. farukocak55

farukocak55

Bayramlaşma

Herkesin Ramazan Bayramı Mübarek Olsun.Nice sağlıklı,mutlu,huzurlu bayramlara...

Sayfayı Paylaş