1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Bazı Tuzlu Su Konularını Göremiyorum

Başlığı 'Site Klavuz-İstekler' kategorisinde srknyzfr1 tarafından 20 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

1. srknyzfr1

srknyzfr1

İsim:
    SERKAN YILMAZ
    Tuzlu su kurulum hakkında,kıdemli üyeler link atmış,ancak ben linklere tıklayınca yetkiniz yok diye hata mesajı alıyorum..

2. kupeli

kupeli

Yer:
    Ankara
    Cevap: Bazı Tuzlu Su Konularını Göremiyorum

Bazı konular, özellikle DIY ve arge ile ilgili olanlar başka platformlar tarafından (ç) alıntılanarak kendileri bulmuş gibi yapıldığından dolayı yönetim yeni bir karar aldı. Bahsettiğiniz linkler yeni açılımlarla ve DIY ile ilgili olduğundan görebilmeniz için belli bir mesaj sayısına ulaşmış olmanız gerekiyor.

fth-94 bunu beğendi.
  3. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert

Hoşgeldin öncelikle aramıza Serkan. Girmek istediğin bölüm ya 'Kısıtlamalı Tuzlu Su Özel Bölümü' veya bu bölüme ait olan bir konudur. Bu bölümü ve konularını görmek için müdavim üye statüsüne geçmek gerekiyor. Konulara katkı sağlayan 100 mesaj sonrası otomatik geçiş yapılır.

Keyifli paylaşımlarla forum satır aralarında görüşmek üzere.:ay:

Not: Konulara katkı sağlamayan kısa mesajlar sorgusuz silinir.

4. The_ReligiouS

The_ReligiouS

İsim:
    Bekir YÜCEL

Serkan Bey; belli konular sadece müdavim üye statüsünden itibaren üyelerimizin erişimine açılıyor. Anlayışla karşılarsınız ki emek hırsızları üstadların deneyimleri sonucu ortaya koyulan kolaylıklar ve projeleri sahiplenmektedirler. Bu sebepten dolayı bu tarz paylaşımlar müdavim üye statüsünden itibaren görülebilir halde.

5. fth-94

fth-94

Yer:
    Türkiye
    İsim:
    Fatih BAŞBAĞ

Serkan bey öncelikle aramıza hoşgeldiniz. Son zamanlarda konularımızın çalınması ve kendileri yapmış gibi gösteren insanların iyice artması nedeniyle bazı bize özel tuzlu su bölümleri ziyaretçilere ve yeni üyelere kapatılmıştır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

6. srknyzfr1

srknyzfr1

İsim:
    SERKAN YILMAZ

Merhaba,

Cevaplarınız için çok teşekkür ederim,Gecenin bu saatinde ileri düzey ilgi ve yaklaşım beni çok sevindirdi.Ben uzun süredir,tatlı su akvaryumu üzerine zaman geçirdim.Sanırım artık değişiklik zamanı,İnternet'te araştırma yaptım ancak sizin forum'unuz kadar yardımlaşan ve geniş bilgiye sahip değiller.Umarım en kısa zamanda ön bilgi edinir ve tuzlu su akvaryumu inşa ederim.İlk önce forum'unuz da daha çok okuyup bilgi sahibi olmam gerek.

İyi Çalışmalar...

Regards

kupeli, YIKIKTEMO ve fth-94 bunu beğendi.
  7. fth-94

fth-94

Yer:
    Türkiye
    İsim:
    Fatih BAŞBAĞ

Serkan bey en kısa zamanda kafanızdan geçenlerin ve nasıl bir akvaryum kurmak istediğinizi anlatan bir kurulum konusu bekliyoruz.

8. kupeli

kupeli

Yer:
    Ankara

Fatih' e katılıyorum. Ayrıca takıldığınız her konuda sorular sormaktan çekinmeyin. Üstatlar ve benim gibi acemiler elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışırız.

Sayfayı Paylaş