1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Beşiktaş-Manisaspor kombine kart

Başlığı 'Foruma Hediyeleriniz' kategorisinde murer tarafından 7 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. murer

murer Kıdemli Üye

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Murat ERCAN
    Burası portal, burada herşey var.:D:D:D

Bu gün saat 20:00'de İnönü stadında oynanacak olan, Beşiktaş- Manisaspor karşılaşması için, 1 adet Kapalı Alt, 1 adet Numaralı, iki adet kombine kartımı ücretsiz olarak, maça gitmek isteyen arkadaşlar var ise Koşuyolu/Kadıköydeki işyerimden alabilirler.

1903_33, Lake Tanganyika, fth-94 ve diğer 6 kişi bunu beğendi.
  2. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ
    Murat abi kalbime indirdin valla

3. murer

murer Kıdemli Üye

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Murat ERCAN
    Hayırdır niye kalbine indi?

4. bycan

bycan

İsim:
    özcan özkan
    Murat hocam bugün oğluma şapka almaya çıktık,keza dişci için çıkmıştık Anamur'a adam bir şapka beyendi koyu yeşil üzeri sert çizgiler olan bir şapka tamam dedim aldım.Hocam bizim adam vitrin camlarına bakıp yavaş yavaş huysuzlanmaya başladı anasına git öğren sıkıntısı ne dedim şapkadakisert çizgiler SARI,LACİVERT ve KIRMIZI imiş kafasına koymazmış içimden güldüm doğru satın aldığmız dükkana 15 dakika arandi SİYAH-BEYAZ bulamadı .Ama suratı göreceksin o dükkan mimlendi artık hiç gitmem diyor.2 sene önce odasını mavi ve tonlarından boyamıştım odada yatmadı yeniden açık mavi yaptım.Murat hocam KARTALın bu durumuna çok üzüldü ama senesi var diyor:ay:

murer bunu beğendi.
  5. murer

murer Kıdemli Üye

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Murat ERCAN
    Biletler verilmiştir.........

fth-94 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş