1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Bemiks Kompoze (ampul)

Başlığı 'Tatlı Su Hastalık Tedavi Portalı' kategorisinde m.avcıoğlu tarafından 16 Mart 2013 başlatılmıştır.

1. m.avcıoğlu

m.avcıoğlu

Yer:
    bayrampaşa/istanbul
    İsim:
    Metin Avcıoğlu
    Bu ilacı daha önce tatlı suda kullanan var mı acaba? Balıkların stresi ve yem yememe sorununa iyi geldiğini okudum bi yerlerde..

2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Discus balığı besliyorsunuz sanırım. Discus balıkları özellikle yeni eklendikleri akvaryumda nazlı olur. Yerli veya ithal tür mü bilemiyorum, ne zaman alındılar, akvaryum şartları nelerdir yazmak iyi olur. Sözü edilen ilacın discus balığına faydası olacağını sanmıyorum.

3. m.avcıoğlu

m.avcıoğlu

Yer:
    bayrampaşa/istanbul
    İsim:
    Metin Avcıoğlu
    Evet discus besliyorum. Balıklar ithal. 3 ay oldu alalı. Discus besleyenlerden duydum bu ilacı. Bi de portal aileme danışmak istedim..

4. harfuzmani

harfuzmani

Yer:
    Bursa
    Bahsedilen ürün ilaç değil vitamin diye biliyorum.Özellikle b12 vitamini ağırlıklı.
    Dektros serum+bemiks+dodeks+redoksan karışımını tavuklarımın sularına karıştırarak veriyorum.Süper serum diye geçen bir karışım ve hayvanların tüy yapısını inanılmaz güzelleştiriyor.
    Balıklara faydası olur mu bilmiyorum!

Tapatalk...

5. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Kullanan insanlar olduğunu biliyorum, hatta belki de çoğu tecrübeli arkadaşlar ama onlar da bilmeli ki Bemikx ampul suya eklendiği sürece Discus balığı üzerinde sıfır etkiye sahiptir.

Tatlı su balıklarının sudan vitamin aldıklarına dair tek bir ibare eklensin desem kim ne yazabilir? :) Tavuklarda işe yaramış bak ama ne yapmış içtiği suya eklemiş.

Senin Discus balıkları sadece kurt yiyor sen nasıl vereceksin? Demek ki balıkların kuru yem aldığında ancak yeme emdirerek kullanabilirsin. Şimdilik senin için anlamsız.

m.avcıoğlu bunu beğendi.
  6. m.avcıoğlu

m.avcıoğlu

Yer:
    bayrampaşa/istanbul
    İsim:
    Metin Avcıoğlu
    Denemekte zarar var mıdır abi sence?

Sayfayı Paylaş