1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Ben Akvaryum alıp başlamak istiyorum bakarmısınız?

Başlığı 'Tatlı Su Hobiye Başlangıç Portalı' kategorisinde cemal200200 tarafından 27 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

1. cemal200200

cemal200200

İsim:
    cemal aşık
    Merhaba arkadaşlar benim akvaryumum felan hiç bir şeyim yok 200tl ye nasıl bir akvaryum yapabilirim ? hangi balık türünü besliyeceğim onemli deil siz güzel bir balık türüne uygun bisiler soyleyin..

2. ogurcay

ogurcay

Yer:
    Kadıköy/İSTANBUL
    İsim:
    Ozan Gürçay
    Cevap: Ben Akvaryum alıp başlamak istiyorum bakarmısınız?

Cemal Bey hoşgeldiniz.....Madem forumdasınız o zaman biraz araştırma yapmanızı tavsiye ederim.....Burada sorunuza çok güzel yanıtlar bulabilirsiniz....Saygılar

3. Yağız

Yağız

İsim:
    yağız
    Cevap: Ben Akvaryum alıp başlamak istiyorum bakarmısınız?

Cemal bey Aynı konu üzerine 3 farklı konu açmıssınız ki iki tanaesi yarım saat arayla.Konuların birisinde zaten ben dahil birçok abim size seve seve yardımcı olacağımı siz hele bi başlayın demeye getirdiğimizi açıkça yazmışız.3 farklı konudada yazılmış olan konu aynı konudur lütfen daha dikkatli davranın forumu iyice araştırınız gerekli sorularınızı tekbir başlık altında toplarsanız hem tamamını görmüş oluruz ki hepsi aynı konu zaten hemde forumda kirlilik olmamış olur.Haddimi aştıysam özür dilerim

Saygılar . . .

Sayfayı Paylaş