1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Bende Epargriseovit'çi Oldum..

Başlığı 'Tuzlu Su Kimyası ve Ekipman Portalı' kategorisinde Erdem. tarafından 28 Ekim 2012 başlatılmıştır.

1. Geçtiğimiz günlerde Temel abimizin deneyerek verim aldığı ve bizlerle paylaştığı Epargriseovit yeniliği konusunu okuyarak farkına vardım ki geç kalmışım. Eczaneden tedarik ederek Litre ağırlığımdan dolayı 2 kırmızı 2 şeffaf olmak üzere 4 ampul kırarak tankıma girişimi yaptım.
    fotoğraf.epar1.PNG fotoğraf.epar2.JPG fotoğraf.epar3.PNG

fotoğraf.epar4.JPG
    Suyumdaki berraklığın yanı sıra, mercan girişimin akabinde mercanlarımın hızlı adaptesi ve ertesi gün tamamının açmış olması oldukça keyif vericiydi. Yumuşak Mercan ilk girişim, he diğer türleri girdikçe eminim ki Epar'ın bana katkısı oldukça büyük olacaktır. Bu başlık altında zamanla Epar girişlerimi, artılarını paylaşıcam. Artılarını diyorum çünkü deneyip eksi yönünü yazanı henüz Portal'ımızda görmedim.. :)
    Öncelikle bulan Temel abimize, daha sonrasında deneyerek tecrübelerini paylaşan tüm Portal mensubu büyüklerime, arkadaşlarıma teşekkür ederim..
    :portaliseviyoruz:

YMR_AY, taakaa, Alparslan ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Teşekkürler Erdem, kullanan tüm arkadaşların güvenine özellikle teşekkür ediyorum. Bu gibi konuları kısıtlamalı bölümde tartışmanın faydaları, bir platfom olarak bir şeyleri hiç çekinmeden yazabilmenin, insanların fikirlerini aktarabilmelerinin getirileri bunlar. Kolay değil, insanlar onca emek ve onca maddi külfet döktüğü akvaryumuna ekliyor bun ve tüm açılımlarımızı. Son derece dikkatli olarak paylaşmaya özen gösteriyoruz. Aradan çıkması muhtemel birçok yamyam var olması sonucu ise bunları hep birlikte tecrübe aktarımları ortaya seriyor ve açı kapı bırakmıyoruz. Biz tüketen forum olmayacağız, üreten, bulan, örnek olan, yur dışından ciddi takipçisi olan bir platfom olmak istiyoruz, kısaca biz sıradan olmak istemiyoruz. Biz kim dersen, bizler...hepimiz.;) Devamı daha da ileri giderek gelecek, bu sinemada 3 film birden değil, film festivali olacak.

ceyhantunçel, YMR_AY, Erdem. ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  3. Temel abi, çalışan kazanır. Geçtiğimiz günlerde bir yakınımızda rasgele bir konu yazdım google'da tak diye akvaryumportalı görünce, dedim Temel abi hedeflerine hızla ulaşıyor. :) Değerli tecrübe ve pozitif getirilerini paylaşımın için teşekkür ederim abi tekrardan, saygılar...:portaliseviyoruz:

taakaa ve YIKIKTEMO bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş