1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Benim canım çok yandı başkasının yanmasın

Başlığı 'Deniz Akvaryumları Yeni Başlayanlar' kategorisinde tequiero tarafından 14 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

1. tequiero

tequiero

İsim:
    mustafa kumkale
    Yaklaşık 5 ay önce 80*80*55h ölçülerinde yeni bir akvaryum yaptırma kararı aldım piyasada isim yapmış akvaryumcularin neredeyse tamamını gezerek ve şehir dışı olanları arayarak fiyat ve fikir aldım. Son olarak adına ve işine saygı duyarak taymur akvaryumda yaptırma kararı aldım. Çok ilgilendiler konuştuğumuz gün ve saatte eve getirdiler. Akvaryum kurulduktan 2 ay sonra su kaçırmaya başladı. Bir haftalık uğraş sonrası akvaryumda bakmaya geldiler. Şu kaçağını ve mobilyadaki sismeleri gördüler ve yapacaklarını söyleyip bu akıntıyla birkaç gün idare etmemi söylediler. Tamam dedim bir daha ne arayan oldu ne soran bir ay kadar bekledikten sonra tekrar aradım izin evin o tarafa yolumuz düşünce yaparız dediler. Aradan bir ay daha geçti ve akvaryumdaki akintidan dolayı evin taban laminantlari şişti. Taymur akvaryumu tekrar arayıp durumu anlattım ve akvaryumu kırmaya karar verdiğimi artık gelmelerine gerek olmadığını ve ödediğim paranın tek kuruşunu helal etmedigimi söyledim. Alırken herşey güzel sorun çıkınca ne gelen var ne giden. Yeni akvaryum yaptiracaklara tavsiyem satış sonrasında malının arkasında duran firmaları tercih edin. Taymur gibi herşey satincaya kadar olanları değil. Benim canım çok yandı sizlerin yanmasın.

m.avcıoğlu, Erdem. ve corax bunu beğendi.
  2. corax

corax

Yer:
    Ankara, Turkey
    İsim:
    Özkan Taşkıran
    Geçmiş olsun..Hata yapmak ayrı bir şey mağdur etmek ayrı şey.Camlari kırmak yerine bana verin hazır aklımdaki ölçülere yakınken :p

ka2n ve LostRua bunu beğendi.
  3. TR Balık

TR Balık

İsim:
    Yusuf
    gwçmiş olsun

Sayfayı Paylaş