1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Benim Cichlidlerim

Başlığı 'Tatlı Su Akvaryum Tanıtım Portalı' kategorisinde Rador tarafından 23 Şubat 2010 başlatılmıştır.

1. Rador

Rador

İsim:
    Rador
    Merhabalar...

Bende kendi balıklarımın resmini koyacağım umarım beğenirsiniz,fakat daha yavrular.

Akvaryumun reisi ; [​IMG]

Kobalt ; [​IMG]

Snow Prenses ; [​IMG]

Snow Prenses'im rahatsız biraz,gidici gibi görünüyor.Ama o daha çok küçükken amonyak zehirlemesinden kurtuldu.Yukarıdaki 3 balık .9tane balığımdan sadece 3 ü kaldı :( Oyüzden bunlara ''Komando Vehbi'' diyorum naz: :D

2. DizD@R21

DizD@R21

İsim:
    Semih DALA
    Benim Cichlidlerim

Balıkların güzel çoğaltman gerek ben öyle yaptım

3. Rador

Rador

İsim:
    Rador
    Benim Cichlidlerim

Eşleri zaten 1 aylık,daha üreyebilmeleri için en az 6-7 ay gerek :)

4. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ
    Benim Cichlidlerim

Ümit kardeşim akvaryumunun hacmi ne kadar birde kobalt ve snow sert balıklardır.Akvaryumunu tam görünecek şekilde resmini ekleyebilirmisin.

5. Muzikopat

Muzikopat

İsim:
    Hüseyin ÇELİK
    Benim Cichlidlerim

Genel görünüm olsaydı da tam görebilseydik Ümit akvaryumunu. Görebildiğim kadarıyla güzel bir akvaryum.

6. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Benim Cichlidlerim

Fotoğraflar fikir vermiyor bence de. Daha geneli gösteren ve balıkları ön plana alan birkaç fotoğraf çok iyi olur.

7. Rador

Rador

İsim:
    Rador
    Benim Cichlidlerim

Akvaryum biraz kötü.Bazı farklı türlerden balık var.Onlar büyüyünce sarı prenses dişisi ile takas etmek istiyorum.Pek sevmediğim için ama babam anlamıyor ki tek tür olarak en güzel şekilde büyüyorlar diyorum babam birşey olmaz boşver diyor montz: montz: montz: Ya kalbi kırılmasın diyorum ama hep ben haklı çıkıyorum.Nasıl ikna edebilirim ? Fikir verirseniz çok mutlu olurum.İmzama da zaten bakarsanız o iki diğer balıkları eklemedim...

Sayfayı Paylaş