1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Benim Hemsterim

Başlığı 'Diğer Evcil Dostlar Forumu' kategorisinde KeVoK tarafından 13 Aralık 2009 başlatılmıştır.

1. KeVoK

KeVoK

Buda benim Hemsterim. çok tatlı. Hiç yabancılık çekmez. Direk ele gelir :).

2. lepistes

lepistes

İsim:
    Muhammed Ali Tavur
    Benim Hemsterim

Güzelmiş ama rengi fareyi anımsatıyor. Farklı bir renk yokmuydu.

3. KeVoK

KeVoK

Benim Hemsterim

Hediye aldım o yüzden rengini scemedim malesef. Seçme imkanım olsaydı Beyaz alırdım. Gelecek sefere inşallah.

4. volkantr34

volkantr34

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Volkan
    Benim Hemsterim

Konya'da hamster ne arar diye direk konuya gireyim mi :D :F Konya'lı arkadaşlar kızcak şimdi öldürdün Konya'yı , bırak o kadarda olsun diye :D :F

5. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    Benim Hemsterim

6. ozcan13

ozcan13

İsim:
    Özcan Kayahan
    Benim Hemsterim

Çok tatlı bişey bende severim hamsterları fakat eşim korktuğu için malesef.Bir keresinde köyde tuttuğum fareyi beslemeye kalktığımda evde olanlara inanamazsınız.

7. myillar

myillar Marmara Tuzlucu Üstad Üye

Yer:
    istanbul-pendik
    İsim:
    Mesut YILLAR
    Benim Hemsterim

Anaaa süpürgenin sapıyla vurun yada kapan kurun evden temizlenmez yoksa :basardim: :heyo:

8. Muzikopat

Muzikopat

İsim:
    Hüseyin ÇELİK
    Benim Hemsterim

Bir ara bir akvaryumcuda iki tane bembeyaz hamster görmüştüm ama ev halkının korkusundan cesaret edip alamamıştım. Hamsterin çok tatlı görünüyor Berfin...

9. Portnoy

Portnoy

Benim Hemsterim

Bende alamayı düşünmüyorum değil hayırlısıyla şu akvaryumu bi tamamlayayımda :D Ona bakarız..

10. KeVoK

KeVoK

Benim Hemsterim

Benim için fark etmez ne yazdığın hocam aldım ben cevap senden gerisi benim için fark etmez :). Sinir hatlarımı almış gibiyim diyom acaba pisikolojimi okim ne yapim. Hiç birşeye sinirlenmiyorum hep sakinim :D Yorumunuz için Teşekkürler

Fare Değil yav hemster hemster. Misafirlerimde hep Fare diyor. Değil yav değil :D ama ilerde beyaz kırmızı gözlerli fareler besliyebilirim çok tatlılar :D:D
    Yorumunuz için Teşekkürler..

aman dikkat edin fareyi doğada tutarsanız çok kötü hastalıklarla karşılanabilirsiniz allah korusun. Uzaktan onların havasını almanız yeterli.

yapma ya mesut abı. Kıyılmazki acaip tatlı..

Teşekkür Ederim Hüseyin. Çok tatlı dediğin gibi. Bende aslında hep beyaz istiyordumda hediye geldiği için böyle oldu. İlerde inşallah.
    Yorumunuz için Teşekkürler...

Al al çok tatlılar. Beyaz almanı tavsiye ederim. Tabi zevke bağlı. Alırsanda 1 tane al. 2 tane alma hep kavga ederler. Yazık. Bir birlerini döverlerler :(. Aldığında fotoları eklemeyi unutma.

11. taygun

taygun Guest

Benim Hemsterim

Süpersin Volkan, süper :D Öldürdün beni gülmekten. haha: haha: haha:

İşte bu da bir başka harika espiri. Fare görünce hemen süpürgeye sarılır insanlar değil mi? Şimdi Kevok hamstera fare dediğimiz için kızacak vallahi.

Ya Özcan kardeş, vallahi öyle şeyler söylüyorsun ki bazen "Acaba Özcan bizi makaraya mı alıyor" diye düşünüyorum. Köyden tuttuğun fareyi eve mi getirdin beslemek için. smiley18.gif haha:

Berfin Hanım,

Hamster fare değilse nedir? Bir kemirgen olduğu kesin ama sınıfı nedir?

Teşekkürler

12. KeVoK

KeVoK

Benim Hemsterim

Fare gurubuna girmiyor diye birşey yazmadim. Sadece fare değil dedim. Fare gurubuna bir çok hayvan var giren ama isimleri değişik :D. Benim beslediğim Hemster. Farede ilerde inşallah alacam :D

13. Muzikopat

Muzikopat

İsim:
    Hüseyin ÇELİK
    Benim Hemsterim

Şaka yaptığını söyle. :D

14. KeVoK

KeVoK

Benim Hemsterim

Yok şaka değil beyaz kırmızı gözleri olan bir fare alçam ilerde inşallah. Şu anda yerim yok. Bir taşınım. Evimi hayvanlarla dolduracam. Aquariumlar çoğalacak. Terraium gelecek. Hepsi organise edilmiş ev bekliyom :D

15. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Benim Hemsterim

Sevimli bir canlı diyemeyeceğim malesef. Rengi bizim köydekilere benziyor Muhammed'in dediği gibi. :F Güle güle besleyin tabi o ayrı. Maşallah demeyi ihmal etmiyorum. naz:

Bir Konyalı yakalamasın seni, bu ara taktın Konya'ya Volkan. :) Nasıl yer bura o yok bu yok ? saat:gif

16. KeVoK

KeVoK

Benim Hemsterim

Yorumunuz için Teşekkür Ederim ve Maşallah demeyi ihmal etmediğiniz için ayrıtan Teşekkür Ederim.

Volkan bey sizi konyaya davet ediyorum. Bir çöl olmadığını göreceksiniz :D

17. taygun

taygun Guest

18. KeVoK

KeVoK

Benim Hemsterim

Teşekkür Ederim teklifinizden dolayı falat benim Akvaryumum o kadar doğal değilki. Gerçek bitkileri bile çıkardım o bakterilerden sonra. Doğaldan ibaret bir oyuncak yeri gibi :). Oraya katılıpta rezil etmiyim kendimi. Akvaryumları o kadar güzel olan arkdaşlarımız var. Fotorafları görünce akvaryumlarının hayran kalıyorum. Çok güzeller. Öyle akvaryumlar varken ne haddime hocam.

19. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    Benim Hemsterim

20. Lake Tanganyika

Lake Tanganyika

Yer:
    İstanbul/Tepekent
    İsim:
    Yavuz Kaçar
    Benim Hemsterim