1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Benim Renkli Bettam :)

Başlığı 'Labirentli Balık Türleri Forum' kategorisinde wizi_emre tarafından 5 Nisan 2011 başlatılmıştır.

1. wizi_emre

wizi_emre

İsim:
    Emre Soycan
    Bugün yeni bir fotograf makinesi aldım. Denemek için bettamın resimlerini çekeyim dedim :) Daha tam olarak öğrenemedim tam olarak nasıl kullanılacağını. Biraz karışık. Resimleride silmek istemedim ve paylaşayım dedim.. Umarım forumda kirlilik olarak görmezsiniz.

Heliak bunu beğendi.
  2. yasemin elif

yasemin elif

İsim:
    yasemin elif
    Cevap: Benim Renkli Bettam :)

Muhteşem ama alttaki taşları çekerseniz güzel olur betta bitkiyi ve mağara-karanlığı sever...

3. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert

Maşallah Emre Betta balığının renklerine bayıldım. Kuyruğu da çok güzelmiş. Tebrikler, Maşallah sağlıkla besle.:nazar:

wizi_emre bunu beğendi.
  4. ozgun_cyprus

ozgun_cyprus

Yer:
    KIBRIS
    İsim:
    Özgün Olguner

Vallahi güzel beta. Gördükçe bu resimleri tekrar beta üretim denemelerine geri dönesim geliyor :crazy1:

wizi_emre bunu beğendi.
  5. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu

Az evvel videoda gördüm çok güzel Maaşallah.:nazar: Ama bu balıkları akvaryumda görmek dahada güzel.Bazıları bu balıkları bir bardak suda besliyor uyuz oluyorum.:motz:

wizi_emre bunu beğendi.
  6. wizi_emre

wizi_emre

İsim:
    Emre Soycan

Olcay abi bu bettayı aldığımda yarım su dolu pewt bardağın içindeydi. Ve renkleri bu kadar göz alıcı değildi. Akvaryuma koyduktan sonra kendisini çok hızlı toparladı. En güzel tarafıda insanlardan korkmadığı için diğer ürkek balıklara cesaret veriyor.

7. GokhanZeybek

GokhanZeybek

İsim:
    Gokhan Zeybekoğlu

Bişey sorucam bettalar tek mi yaşıyor yoksa yanına dişi betta koysak olurmu yani 1e 2d gibi oranla yaşayabilirlermi?

8. wizi_emre

wizi_emre

İsim:
    Emre Soycan

Bu akvaryumun hacmine ve içinde barındırdığı bitki çokluğuna bağlı diyebiliriz. Bitki ne kadar çok olursa o kadar kendilerini rahat hissediyorlar. Yaşadıkları doğal ortam zaten bitki yumağı :D Orta derecede bitkili akvaryumda 1 d 1 e hiç sorunsuz yaşayabiliyor.

9. Disturbed

Disturbed

İsim:
    Furkan

Maşallah çok güzel... :nazar: super:gif

wizi_emre bunu beğendi.
  10. wizi_emre

wizi_emre

İsim:
    Emre Soycan

8 yeni foto daha ekledim. Bettam gün geçtikçe büyüyor ve renkleri göz alıcılığını arttırıyor ^^

11. ozgun_cyprus

ozgun_cyprus

Yer:
    KIBRIS
    İsim:
    Özgün Olguner
  12. wizi_emre

wizi_emre

İsim:
    Emre Soycan

Böyle suça bir çay söylenirdi fakat farklı şehirlerdeyiz Özgün abi ^^ 05-04-2011 23:30 tarihiğinde bu konu altında attığın mesaj sonrası böyle bir duruma düştün sanırım :D

Sayfayı Paylaş