1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Beta Akvaryum - Akvaryum İmalatı (İstanbul)

Başlığı 'Tatlı Su Satış İlanları' kategorisinde Beta Akvaryum tarafından 7 Ocak 2011 başlatılmıştır.

1. Beta Akvaryum

Beta Akvaryum

İsim:
    Serhat TÜRK
    Beta Akvaryum ilk olarak 1978 yılında, Şerif TÜRK tarafından, İstanbul/Bahçelievler'de kurularak Türkiye'nin 3. akvaryum imalathanesi ile sektördeki hayatına başlamıştır.

Firmamız İstanbul başta olmak üzere Türkiye'nin bir çok şehrine ürün ve hizmet sunmaktadır ve 2002 yılından itibaren de Yunanistan başta olmak üzere bir çok Balkan ve Arap Ülkeleri ile ihracat yönünde ilişkiler geliştiriştir.

Firmamız aylık 550 akvaryum üretim kapasitesine sahiptir.

Beta Akvaryum olarak ev, ofis, su ürünleri ithalatçıları, üreticiler, akvaryum satışı yapan pet shoplar vb için hobi ve ticari amaçlı özel isteklere uygun tatlı ve tuzlu su akvaryumları, filitrasyon sistemleri(s.u.m.p.), teşhir tankları, satış ve üretim setleri, metal konstrüksiyonlar ve mobilya dolaplar üretmekteyiz.

Beta Akvaryum yerli materyalleri kullanarak, maksimum kalitedeki üretimi gerçekleştirmeyi, akvaryum üretimi ve teknikleri konusunda uzmanlaşmayı ve %100 müşteri memnuniyetini sağlamayı kendisine misyon edinmiştir.

Vizyonumuz 2006 yılında başladığımız, yeniden yapılanma çerçevesinde firmamızın üretimi olan ürünleri Avrupa Standartlarına ulaştırmak ve öncelikle yurt içi sektörde, nitelik ve nicelik konularında en üst basamaklara yerleşmektir.

Adres ; Yarımburgaz Mahallesi, Atatürk Caddesi, No:10/B, 34306, Altınşehir/Küçükçekmece/İstanbul

Telefon ; 0 212 678 12 30 - 0 212 678 22 72

GSM ; 0 555 398 65 90

Web ; http://www.betaakvaryum.com

E-Mail ; iletisim@betaakvaryum.com

Msn ; beta@betaakvaryum.com

GOOGLE EARTHVE GPS CİHAZLARI İÇİN KOORDİNATLARI AŞAĞIDA VERİYORUM, SEARCH BÖLÜMÜNE AŞAĞIDAKİLERİN AYNISINI YAZMAK YETERLİ OLACAKTIR...

KOORDİNATLAR; 41 03 13.94 N 28 45 14.13 E

grafikdelisi bunu beğendi.
  2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Hayırlı olsun. İyi satışlar ve size forum ortamında kolay ulaşılabilirlik açısından iyi oldu. Ben ürünleri araştırdım göremedim. Sump sistemli akvaryumlar var mı elinizde ?

3. Beta Akvaryum

Beta Akvaryum

İsim:
    Serhat TÜRK
    İyi dileklerinizden dolayı teşekkür ederim Temel Bey.

Sump'lu sistemler sipariş üzerine ürünlere entegre edilmektedir. İstenilen özelliklere uygun olarak oluşturulan sistemlerde standart olarak, "Yekpare PlexyGlass İç Kule", hacimle orantılı "Durso Taşırma", temiz suyu akvaryuma kuleden geri çeviren ve akvaryumda istenilen 2 yöne ayrı ayrı su basa bilen "Spiral Başlık", Geri dönüşe bağlı "Hortum Rekor Ve Pvc Kelepçeler", Sump'a akış sesini yavaşlatan "Soltvent'siz Elastik Hortum", Su taşmalarını önleyen "Güvenlik Bölmeli Sump" bulunmaktadır.

En kısa zamanda da Sump entegre edilmiş bir ürünün fotoğraflarını paylaşacağım.

Saygı ve sevgilerimle

YIKIKTEMO bunu beğendi.
  4. hasanaytekin

hasanaytekin

İsim:
    Hasan Aytekin
    Beta Akvaryum bunu beğendi.
  5. Beta Akvaryum

Beta Akvaryum

İsim:
    Serhat TÜRK
    Özel siparişlerde, eklenti özelikler değişken olduğundan, fiyat araştırması yapan üyelerimiz açısından yanlış anlaşılmalara sebebiyet verebilir diye düşünüyorum fakat, herhangi bir iletişim yolu ile istenilen tüm fiyat istekleri "Standart Teklif" formatında cevaplanacaktır. Dediğiniz gibi bir alt başlık daha açılabilir, fiyat teklifleri için.

Saygı ve sevgilerimle

zgrkaralar ve hasanaytekin bunu beğendi.
  6. Deniz YILDIZ

Deniz YILDIZ

İsim:
    Deniz YILDIZ
    Güzel bir kardeşim ve kaliteli bir firma. Ne dersem olur demiyor eğer dediğimde mantıksızlık varsa. Müşteri memnuniyeti illaki müşterinin her dediğini yapmak değil, müşterinin isteğini akvaryum imalat tecrübesi ile daha uygulanabilir ve güvenli yapmaktır.Şu an deniz akvaryumumu imal ediyor. Ve 3cü akvaryumum olcak Serhatın yaptığı. Gönlünüz rahat olsun.

7. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ
    Deniz abi gerekeni söylemiş.Gerçekten hem kişilik,hemde ürünlerinin kalitesi olarak sayılı firmalar arasında gelmekteler.Ben akvaryum yaptırmadan önce inanın bir kaç ay araştırdım ve beta akvaryum'da karar kıldım ve çok memnunum.

8. takturk

takturk

İsim:
    tolgahan aktürk
    Cevap: Beta Akvaryum - Akvaryum İmalatı (İstanbul)

Sump sistemi çalışmalarınızla ilgili fotoğraf eklermisiniz. 150 cm üstü beta plus modeli sump lı olarak varsa özellikle fotoğraf eklerseniz memnun olurum.

9. Erman_GÜNDOĞDU

Erman_GÜNDOĞDU

İsim:
    Erman Gündoğdu

Akvaryumu gerçekten profosyonel bir yerden almak çok önemli...Çünkü büyük ebattaki akvaryumlar birkere alınıyor...Tolgahan abi inşallah gönlüne göre olur...super:gif

takturk bunu beğendi.
  10. takturk

takturk

İsim:
    tolgahan aktürk

Akvaryum ölçüleri tamam Erman sump işini çözemedim kafamda hala karar versem yaptıracağım. İnşallah 2011 bitmeden karar veririm:)

Sayfayı Paylaş