1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Beta Akvaryum

Başlığı 'Akvaryum Kahvesi' kategorisinde brkfrt tarafından 20 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

1. brkfrt

brkfrt

İsim:
    Burak Fırat
    Bazen arkadaşlar gerek konudan gerekse özelden soruyor. Beta akvaryum nasıldır diye. Tam 1 senedir sabrettim bir şey yazmamak için ama artık yazmam gerekir.
    -Yaptıkları dolap, suyu doldurduktan sonra yamuldu.
    -İlk yaptıkları akvaryumun taban camı çatladı.
    -Gelip akvaryumu kendisi görüp bir şey olması halinde garanti vermesine rağmen, ikinci akvaryum için ücret ödedim.
    -İkinci akvaryum tam 1 sene sonra geldi.
    -Bir ay önce akvaryum geldi ama bu sefer de MDF gelmedi, bahsi geçen süreler zarfında yüzlerce kere arandı ama telefonlar açılmadı.
    -Son getirdiği akvaryumun iç camının üst kısmında kırık var. Üst kısımda bir şey olmaz düşüncesiyle ses çıkarılmadı.

Başkası olsa dünyayı ayağa kaldırırdı, ben yine de 1 sene boyunca efendiliğimi bozmadım. Beta akvaryum nasıldır diyenlere topluca cevabımı veriyorum; değil akvaryum vazo bile yaptırmayın! Geç getirirsin getirmezsin; ama telefonlara çıkmamanın açıklaması olamaz.

2. bulents

bulents Özel Üye

Yer:
    İstanbul
    Cevap: Beta Akvaryum

Amma dolmuşsun Burak, iyiniyet güzel de biriktirmemek lazım.
    Olanı olduğu gibi anlatmak iyidir, herkes herkesi olduğu gibi tanısın ki, adam kandırararak, işini savsaklayıp yaparak ayakta kalanlar barınmasın memlekette.
    Tebrik ediyorum açıklamalar için.

3. brkfrt

brkfrt

İsim:
    Burak Fırat

Hobiyi fobiye çevirmeyelim insanca yaklaşalım dedik olmadı Bülent abi. İyi niyetin karşılık bulduğunu görmedim zaten şuana kadar alışverişlerde, yaşımız küçük ilerde görürüz umarım.

4. halilkocan

halilkocan

İsim:
    halil kocan
    Burak iyi sabretmissin ben olsam sabredemezdim

Sent from my Desire HD using Tapatalk

5. YMR_AY

YMR_AY

Yer:
    İstanbul

Helal olsun Burak sana.Bunca süre ve devam eden duyarsızlıklarına karşı hala beyefendi olarak kalabilmişsin.

6. halilkocan

halilkocan

İsim:
    halil kocan

Allahtan Yağmurun eline düşmemişler yoksa düşünemiyorum bile :D.

7. YMR_AY

YMR_AY

Yer:
    İstanbul

:F Ben parça pinçik ederim adamı valla.Dün benim dolaba elektrik panosunu yapan adamı didikledim bugün gelip tüm fişleri kahverengiyle değiştirecek.Akvaryumcularıda pusuya yattım bekliyorum, hele bir hepsini teslim etsinler ondan sonra olabilecekler için kendimi frenlemeyeceğim.Allah ne verdiyse...

Sayfayı Paylaş