1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Beta Baligim Acil : (

Başlığı 'Japon, Vatoz, Çöpçü ve Diğer' kategorisinde Ayşegül tarafından 17 Şubat 2016 başlatılmıştır.

1. Ayşegül

Ayşegül

İsim:
    Agulkrs
    Betta baligimi babam bilmeden kavanozdan lavobaya doktu 2 saat sonra fark ettim yoklugunu lavobada gorunce hemen suya aldim ama denge saglayamiyor yuzerken 2 saat sussuz kaldigi icin suan yasasada olur mu ne yapmam lazim tesekkurler

Ekli Dosyalar:

2. MESUT_KERİM

MESUT_KERİM

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Mesut Arıkan
    Cok gecmis olsun beta oldugu icin 2 saat sonra yasayabiliyor. Beklemekten baska careniz yok maalesef

Halil Demir ve ka2n bunu beğendi.
  3. Ayşegül

Ayşegül

İsim:
    Agulkrs
    Tesekkur ederimm

MESUT_KERİM bunu beğendi.
  4. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Talihsiz bir durum olmuş, fanus mu akvaryum mu bilemiyorum ama hava motoru varsa oksijen vermeniz belki hızlı toparlamasına yardımcı olur.

5. gogol

gogol

Yer:
    Kartal-İSTANBUL
    İsim:
    gökhan göl
    Beta balıkları solungaçlarının yanı sıra labirent denilen yapılarıyla oksijeni direkt olarak havadan kullanabilirler.Bu onların sudaki 02 seviyesi azalsa bile hayatta kalmasını sağlar. Beta ların vietnamda düzgün suyu bile olmayan sazlık bataklıklarda çamur içinde toplandığını görmüştüm. Muhetemelen balığınız toparlar.

6. Ayşegül

Ayşegül

İsim:
    Agulkrs
    Cok tesekkur ederim daha iyi oldu simdi :)

Sayfayı Paylaş