1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Betta akvaryumu kurmak istiyorum yardım???

Başlığı 'Tatlısu Genel Konular Portalı' kategorisinde diaissiar tarafından 11 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

1. diaissiar

diaissiar

İsim:
    Emir Şahin
    Arkadaşlar ben bir önceki açtığım konuda 200 litre tankım var ve japon kurmak istiyorum demiştim..Fakar ailem 30 litrelik tanka izin verdi.. Bu yüzden betta akvaryumu kurmak istiyorum.. Bunun için gerekli malzemeler nelerdir betta akvaryumunu nasıl kurarım.. Betalar birbiriyle uyumlumudur?. Hangi kumu önerirsiniz yem tavsiyeniz bettaya nasıl bakılır bitki tavsiyeleriniz VB... Birçok bilgi yazarmısınız???? Betta balığı bakımı dekorasyon fln filan herşey hakkında bilgi yazın yeni başladım. Teşekkürler.... (arkadaşlar masraf çok olmasın istiyorum!!)

2. Snowblind

Snowblind

Yer:
    Manavgat
    Cevap: Betta akvaryumu kurmak istiyorum yardım???

Sevgili Emir kardeşim.Betta tankı için öncelikle araştırma yapmanı tavsiye ederim.Merak ettiğin her şey forumda zaten defalarca yazılmış.http://www.akvaryumportali.com/tatli-su-uretme-ve-yetistirme/betta-uretimi-1098.html bu başlık altında da gerekli bilgileri bulabilirsin.Fiyat konusu da yine daha evvel defalarca yazıldığı gibi tamamen sana kalmış.50 liraya da halledebileceğin kurulum var 1000 liraya da.Bu tamamen maddi durumuna,balıklarına gösterdiğin özene ve bu hobideki bilincine bağlı.Ben alırım 300 liralık filtre sen alırsın 50 liralık filtre.Şimdi sana şu paraya çıkar deme şansımız nasıl olsun?

Sayfayı Paylaş