1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Beyaz Benek Hastalığına Eski ve Yeni Bakış

Başlığı 'Tatlı Su Hastalık Tedavi Portalı' kategorisinde YIKIKTEMO tarafından 16 Aralık 2009 başlatılmıştır.

1. rootnix

rootnix

İsim:
    ferdi irmak
    Cevap: Beyaz Benek Hastalığına Eski ve Yeni Bakış

Hava moturu değil de iç filitre var. Bu zaten hem filtre hemde hava motoru gibi çalışıyor. İşte Akvaryumun son hali, sizce balıklar nasıl bir sorun yok gibi değil mi ?

[video]http://www.facebook.com/photo.php?v=10150638434913725[/video]

2. GKARE

GKARE

İsim:
    Gürel Göçer

Ben olsam hava motoru ve hava taşı da kullanırdım. Fotodan anlaşılmasa da su yüzeyinde bir dalgalanma göremedim.

3. rootnix

rootnix

İsim:
    ferdi irmak
    Evet dalgalanma yoktu.
    Bulent bey ile ufak sohbetimizde bir kac tuyo aldim simdi filtreyi yuzeye dogru cevirdim daha fazla dalgalanma oluyor . Baliklarda cok sukur iyi.
    Herkese tesekkurler.

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

4. emrank

emrank

İsim:
    Emre

Muhteşem bir paylaşım ellerinize sağlık hobiye benim gibi ilk başlıyanlar için güzel bir makale.

5. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert

Beğenmene sevindim, umarım kimse bu hastalıkla mücadele etmek zorunda kalmaz, kalırsa da faydalanmalarını dilerim.

6. H.Kaya.Gemlik.

H.Kaya.Gemlik.

Yer:
    Gemlik-BURSA
    İsim:
    Hüseyin KAYA
    Akıcı bir dil, son derece anlaşılır bir üslup, emek sarf edilerek, araştırma yapılarak hazırlanmış makale tadında bir anlatım. Onlarca üye tarafından yapılan yorumlar ve denenmiş, bir şekilde sonuç alınmış tedavi yöntemleriyle, beyaz benek hakkında bilinmesi gereken her şey. Tek eksiğimiz ise okumak ve araştırma zahmetine katlanmamamız.
    Teşekkürler hocam.

7. EDEE

EDEE

İsim:
    ramazan ede
    slm arkadaşlar bir çift sarı prensesim var erkekte kafa tarafında beyaz benekler farkettim ve ılık birsudolu kaba normal tuz uygulaması yaptım balık 1 2 saniye cırpındı hemen tanka attım fakat şimdi bi köşede durgun birşekilde beklemekte bir sorun olurmu?.diğer bir sorum erkek dişiye karşı çiftleşmekte biraz isteksiz yan yana yüzüyolar dişi yanına gelip titriyo fakat erkek pek ilgilenmiyo sebebi ne olabilir? şimdiden teşekkürler.

Sayfayı Paylaş