1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Beyaz Benekden Powder Blue Kurtarma

Başlığı 'Hastalık/Parazit Tanı ve Tedavileri' kategorisinde Alparslan tarafından 18 Nisan 2013 başlatılmıştır.

1. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    O kadar benek normal nazarlık abi.:koptum: Yok Paşa kızmasın diye geldiğinden bu yana camları temizlemedim ondan...:D

muro500 ve MESUT_KERİM bunu beğendi.
  2. barabelli

barabelli

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Eray YILMAZ
    Alparslan balık sakatta dikkat et derim :).Tebrik ederim azmin elinden birşey kurtulmaz..

Sent from my iPhone using Tapatalk

3. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Paşanın durumu gayet iyi yalnız fazla şımarık beni gördüğü zaman numaralar yapıyor bütün derdi yemek yemek,tam Tosun Paşa oldu... temo11
    Akvaryumu temizleyemedim kusura bakmayın biliyorsunuz,10-15 gün sonra temizlik yaparım artık... :)

muro500, cüneydbayramça, cirol ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  4. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Alpi bu paşa senin elinde iyice serpilip fırçaya bile başlar Kemal Sunal'ın tosun paşası gibi demedi deme bak sonra. Maşallah bakım sayesinde iyice güzelleşmiş.:nazar:

Alparslan bunu beğendi.
  5. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    En büyük Paşa tosun Paşa...temo4

muro500 ve veysel bunu beğendi.
  6. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Ya you tube gezerken aklıma geldi ekledim. Sonrada tam bölümü buldum birazdan seyredeceğim. Sabaha kadar işim ne bu ara ps yapamadım daha, ps yapayım hemen göndereceğim Alpi sana düşüncemde değişiklik yok.

7. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Veysel abi ne güzel işin var öyle film bile seyrediyorsun,nasıl bir iş böyle merak ettim doğrusu...:D

muro500 bunu beğendi.
  8. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Alpi akşam saat 6 da gelirim milleti gönderdikten sonra saat 9 a kadar sağda solda kapının önünde arkadaşlarla muhabbet sonra sabaha kadar tv, bilgisayar, sonra biraz daha dışarıda tur atarım arkadaşların yanına yani senin anlayacağın kimseyle işim olmaz. Şuan yayıldım tv nin karşısında yanımda bilgisayar çayı demledim senle muhabbet ediyorum. Binadan başka sorumluluğum yok arada patron gelirse köfte muhabbeti bitti gitti sabah oldu Allah'ın izniyle. Bir foto ekleyeyim mekandan birazdan.

9. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Bir kaç foto mekandan bilgisayarla çektim idare et.:)
    164986_10151585346764920_761091670_n.jpg
    946937_10151585345109920_1010774682_n.jpg
    Saçları da kestirdim kısacık asker kaçağı gibi çıkmışım. Tv karşıda, altında kamera ekranı kameralarda 15 yeri görüyor, bende bekliyorum böyle. Alttaki resimde normal takım elbise kravat işe geldiğimde böyle herkes gidince normal kıyafet.
    418730_416553108380552_1399644929_n - Kopya.jpg

muro500, YIKIKTEMO ve Alparslan bunu beğendi.
  10. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Abi saç tıraşı ile tam bodyguard olmuşsun...:D

veysel bunu beğendi.
  11. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    E ihtiyarladık artık, badigardlık falan kalmadı bende senin gibi yakışıklı gençlere emanet ediyoruz kendimizi, geleceğimizi bizden geçti artık anca böyle hobi işleriyle uğraş, işine gücüne bak tamam. Gelecek sizlerde unutmayın bunu alt yapınızı her zaman güçlü tutun. Emekleriniz boşa gitmesin.

Alparslan bunu beğendi.
  12. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Abi ne ihtiyarlaması okuyanlar da adam 90 yaşında diyecek.Büyük önder Mustafa Kemal Atatürk'ün gençliğe hitabesi gibi yazdın abi Helal olsun...:)

13. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Güldürdün yine beni Alparslan, ihtiyarladık size nazaran öyle diyeyim bari kurtarayım durumu kıvırdık bak yine, benim işte uykusuzluktan başka yorucu kısım yok.:) Aslında bakma eski kafalı desen olur bana, en ufak bir şeyi bile ciddiye aldığımdan önemsediğimden şirkette bile kim olursa olsun bir şey söyledim mi alışmışlar bu adam söylüyorsa bunda bir şey var deyip yabana atmazlar lafımı ona göre davranırlar bana. :D Bazende her şeyi çok incelediğimden bıkarlar benden.

14. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Veysel abi güldürdün derken Yusuf abi kayıp yoksa Zürihe mi gitti orada final maçını mı bekliyor,hani gideceğim diyordu ya.:D
    Neyse Paşayı 480p de izledin mi daha net görünüyor...:)

15. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Telefon etmedim mesaj attım ama dönmedi daha, zaten sesleri çıkmazsa ben alo ne yaptınız diyorum. Geçen haftalarda bol bol görüştük gelmişlerdi ama bu aralar görüşemedik. Zürihi bırak onlar Eskişehir'i yenip kupada finale kalırsa dua etsinler. Yoksa anca bizi seyrederler kupa alırken. :p:D

Alparslan bunu beğendi.
  16. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    temo25 Yusuf abi bence Zürihte çok inanmıştı....

veysel bunu beğendi.
  17. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Bende kıskıskısk diye alçak gülüş yaptım, ama adamlar inanmadan futbol oynuyor kardeşim, öyle oynarsan anca kumda oynarsın dedi adamlar uçak biletini yazdırdılar Zürihe. :)

Alparslan bunu beğendi.
  18. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    İyi geceler abi,kulağını çok çınlattık yarın görürse lafları sen seyret...:koptum:

veysel bunu beğendi.
  19. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    İyi geceler, valla öyle yandık desene.:cool:

20. KGEYGS

KGEYGS

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Yusuf Şahin
    Höyt :D Bundan sonra yarı finale kadar Aykutla, sonra Terimle devam etme kararı aldık :confused:

veysel ve Alparslan bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş