1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

beyaz kurtçuklar

Başlığı 'Tatlı Su Hastalık Tedavi Portalı' kategorisinde atilla (albino gold) tarafından 9 Şubat 2012 başlatılmıştır.

1. atilla (albino gold)

atilla (albino gold)

İsim:
    atilla karaağaçlı
    arkadaşlar akvaryumum tabanın da beyaz kurçuklar oluştu 3 aydır vardı ama kurt olduğunu 3 haftadır fark ettim. kumu karıştırınca toplu halde suya karışıyorlar lepists balıklarım büyük bi iştahala kurtları yiyorlar. bazen kendileride kumu krıştırıyorlar. yavrularımda çok çabuk gelişiyor bu sayade. bu kurtçukların balıllarıma zararı olurmu ki?

2. emrank

emrank

İsim:
    Emre
    Cevap: beyaz kurtçuklar

vay be bizde arasak bulamayız çok şanslıymışsın hazır canlı yem saat:gif

3. taakaa

taakaa

İsim:
    Doğan AYDIN

Balıklarda doyma hissi yoktu hani :D

4. Okurt

Okurt

İsim:
    Özdemir Kurtman

Olmaz, baliklariniza afiyet olsun. Ama disari ciksinlar diyede cok kumu karistirmazsaniz iyi olur,

5. emrank

emrank

İsim:
    Emre

bu kurtçuklar nasıl çıkrkşi akvaryumun içinden biliosanız soleyin bana hani bu toz kültürle felan yapılıo ya ondan deil doğal ortamda nasıl ürer akvaryumda:) akvaryumun içine kıymamı atsam ne :D

6. atilla (albino gold)

atilla (albino gold)

İsim:
    atilla karaağaçlı

slm artkadaşlar uzun süredir giremiyorum kurtlar kendiliğinden oluştu nasıl oluştuğunu bilmiyorum. fazla yem olabilir diyenler oldu. artık kurt sorunum kalmadı 80 lt lik akvaryumu mu değiştirdim şimdi 450 litrelik akvaryumum var içindede lepistes

7. Özkan41

Özkan41

İsim:
    Özkan

450 litre içinde lepistesler çok iyi bakabilirsiniz genelde başka balık türleri yetiştirilirdi akvaryumunuz resmini ve ölçülerini yazıp koyabilirmisiniz acaba?

8. atilla (albino gold)

atilla (albino gold)

İsim:
    atilla karaağaçlı

ölçüleri sorun değilde resim yüklemeyi bende istiyorum ama her seferinde resim boyutu büyük diyor o yüzden yükleyemiyorum resimleri

Sayfayı Paylaş