1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Beyaz prenses

Başlığı 'Malawi Cichlid Forumu' kategorisinde Batuhan32 tarafından 30 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. Batuhan32

Batuhan32

İsim:
    Batuhan Üremiş
    Arkadaşlar 5 auratus var 5 tane de beyaz prenses istiyorum bir arada yaşarlar mı bide hepsine yuva yapmak zorundamıyım yardımcı olursanız sevinirim

2. Bozzzok

Bozzzok

Yer:
    İzmir, Turkey
    İsim:
    Onur Bozok
    Akvaryum kaç lt?

3. Batuhan32

Batuhan32

İsim:
    Batuhan Üremiş
    50 litre

4. Bozzzok

Bozzzok

Yer:
    İzmir, Turkey
    İsim:
    Onur Bozok
    Dostum malesef şu anda zaten olması gerekenden bile fazla bir canlı yükü ile akvaryumunu götürüyorsun. Ciklet türleri için bu çok az bir litre ve bence daha büyük bir akvaryum yapma niyetin yoksa vazgeç derim. Mutlaka ölümler yaşarsın yazık hayvancıklara.

veysel bunu beğendi.
  5. Batuhan32

Batuhan32

İsim:
    Batuhan Üremiş
    Akvaryum büyütmeyi planlıyorum 170 litrelik buldum yakın zamanda alıcam inşallah o zaman bi sıkıntı olmaz herhalde 5 adet alma sebebimde 1e 4d yazdıkları için heryerde ondan fazla aldım

6. Bozzzok

Bozzzok

Yer:
    İzmir, Turkey
    İsim:
    Onur Bozok
    170 litre bol kayalı beyaz silis kumlu mis gibi bir akvaryum yaparsın güzel bir dış filtre ve ısıtıcı ile desteklersin o zaman yavru almaya başlarsın. ;)

veysel bunu beğendi.
  7. Batuhan32

Batuhan32

İsim:
    Batuhan Üremiş
    O zaman başlıyım ben iç malzemeleri almaya :) çok teşekkür ederim yorumlar için

veysel bunu beğendi.
  8. Crushinq

Crushinq

Yer:
    istanbul
    İsim:
    Atilla ŞİRELİ
    Aurotuslar bana gore mawinin piranalari, evet beyazda sertdir azda olsa.ama aurotus rahat durmaz Kavga cikacaktir tahminimce ama olmaz diye bisey yok bol kaya alti saklanma alani yapmani oneririm
    Saygilar..

9. ARAZ

ARAZ

İsim:
    Anıl Araz
    Aurotus ve bpler sert baliklardir, bakacaginiz tankin hacmide cok dusuk, en az 200 lt olmasi dusuncesindeyim. Tek tur bakarsaniz ve erkek disi oranini ayarlarsaniz, daha iyi olur. Ama oncelik tankinizi buyutmek olsun, saygilar.

veysel bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş