1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Bilgili Biri Bitkili için Bakabilir mi?

Başlığı 'Bitkili Akvaryum Portalı' kategorisinde tolga cetin tarafından 21 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. tolga cetin

tolga cetin

Yer:
    Antalya, Turkey
    İsim:
    tolga cetin
    500 litre lepistes akvaryumumun 3/1ini canli bitki yaptim ve bugun bisey farkettim ufak bi kabuklu bocek vardi gibi. bu bi zarar olustururmu acaba ?

2. LostRua

LostRua

Yer:
    Konya
    İsim:
    Doğuş ARISOY
    Oluşturmaz kırıp ezersin yem olur.

Alparslan bunu beğendi.
  3. LostRua

LostRua

Yer:
    Konya
    İsim:
    Doğuş ARISOY
    Verdiğim bilgi az oldu galiba, o salyangozdur bitkilerden gelmiştir. İstemsiz ise katil salyangoz alınabilir. İlaç sakın kullanmayınız bitkili akvaryumda her ilaç zararlıdır. Ben kendi akvaryumumda haftada bir gördüğüm salyangozları camda eziyorum. Sonra balıklarım karideslerim afiyetle yiyorlar. Ben katil salyangozlara besin olacağına balıklarım faydalansın isterim.

Kenan55 ve Alparslan bunu beğendi.
  4. tolga cetin

tolga cetin

Yer:
    Antalya, Turkey
    İsim:
    tolga cetin
    İstemsiz derken bunun bitkileremi zarari var bunun . cok pardon ama anliyamadim..

5. LostRua

LostRua

Yer:
    Konya
    İsim:
    Doğuş ARISOY
    Yok orada istemsiz derken, istemiyorsanız onları akvaryumda görmek demek istedim. Hani o canlıları istemiyorsanız, istemsiz istenmeyen anlamında kullandım ama eksik olmuş heralde. Bir zararı yoktur kırın gitsin. Taze canlı yem.

Kenan55, YIKIKTEMO ve Alparslan bunu beğendi.
  6. tolga cetin

tolga cetin

Yer:
    Antalya, Turkey
    İsim:
    tolga cetin
    Anladim cok tesekkur ederim

LostRua bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş