1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Bir garip taşeron

Başlığı 'Hayata Dair Her şey' kategorisinde vanlyy tarafından 26 Ocak 2013 başlatılmıştır.

1. vanlyy

vanlyy

Yer:
    van merkez
    Merhaba arkadaşlar.Günümüzde taşeron firma adı altında çalıştırılan (KÖLELEŞTİRİLEN) bir çok emekçi vatandaşımız var.Karayollarında taşeron firma adı altında çalışan Van bölgesindeki 900 arkadaştan biriyim.
    Yol-iş sendikasının Ankara da başlatmış olduğu tepki bazındaki yürüyüşe bizler de davet edildik.Yarın 27.01.2013 te nasip kısmet olursa Ankara ya yolculuk var.İhtiyaç olduğu halde bizleri (kalifiyeli elemanları) işten çıkarıp, rüşvet yedikleri müteahhitlere iş verdiler.31 aralıktan bu yana işsiziz.Pazartesi günü yapılacak olan yürüyüşe Türkiye nin hemen hemen tüm illerinden gelen karayolları taşeron elemanlarına destek olmanızı, o da olmuyorsa dualarınızı eksik etmeyin.Ankara dan dönüşte inşallah nasip olursa yine beraber bu konu hakkında sohbet ederiz.Saygılarımla....

Okurt, BulentS, ziya yelci ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  2. Snowblind

Snowblind

Yer:
    Manavgat
    Allah yardımcınız olsun.Bu zamanda işsiz kalmak kolay değil.Dünyalar güzeli bir oğlunuz var ve ona her baba gibi iyi bir yaşam ve iyi bir gelecek kurmak istiyorsunuz.Yazdıklarınıza katılıyor ama genelleme de yapamıyorum.İlla ki her biri de rüşvet verip iş almıyor veya rüşvet alıp iş vermiyordur.Bu yüzden ben genelleme yapmadan bahsettiğiniz zihniyette olanları Allah'a havale ediyorum.Herkes elbette bir gün her bir anın hesabını verecek.Size ve tüm işsiz kalan kardeş ve arkadaşlarımıza en kısa sürede tekrar iyi bir iş temenni ederim.Allah hakkınızda hayırlı olanı versin inşallah.

Okurt bunu beğendi.
  3. DALGIÇ

DALGIÇ

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Koray akpınar
    Dikkatli olun Ahmet bey bu memlekette hak aratmazlar kafanıza jop gözünüze biber gazı gelmesin. Dualarım sizlerler Allah'a emanet olun.

4. cimlikaya

cimlikaya

Yer:
    İST.
    İsim:
    Teoman Çimlikaya
    Allah yolunuzu açık etsin.

5. Kızıldeniz Akvaryum

Kızıldeniz Akvaryum

Yer:
    MANİSA
    İsim:
    ilyas özden
    Allah yardımcınız olsun..

6. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    İnşallah her şey istediğiniz gibi olur...

7. vanlyy

vanlyy

Yer:
    van merkez
    Selamun aleyküm arkadaşlar.3 günlük Ankara turundan sonra tekrar burada sizlerle beraber olduğum için Allah'a şükürler olsun.Öncelikle yorum yapan yapmayan tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum.Toplamda Türkiye genelinden 7 bin taşeron elemanıyla beraber Ankara'da buluştuk.Tepkimizi dile getirmeye çalıştık.Ne kadar başarılı olduk ve olumlu sonuç alabilir miyiz? Bu soruların cevaplarını ilerde zaman gösterecek.Kazasız, belasız, biber gazı yemeden ailelerimize kavuştuk.temo4Sevinçliyiz.Tekrardan herkese teşekkür ediyorum.Saygılarımla...

Sayfayı Paylaş