1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Birlikte yaşayan balıklar

Başlığı 'Canlı Doğuran Portalı' kategorisinde GokhanZeybek tarafından 19 Eylül 2011 başlatılmıştır.

1. GokhanZeybek

GokhanZeybek

İsim:
    Gokhan Zeybekoğlu
    Merhaba.140 litre akvaryumdan sarı prensesleri satabilirsem.Canlı doğuran beslemeyi düşünüyorum.Lepistes,molly,plati,klıckuyruk.Birde melek düşünüyorum.Melek acaba bu tür balıklarla yaşarlarmı? Birbirlerine zarar verirlermi? Melek balığının yumurtalarına zarar verirlermi?

2. Muzikopat

Muzikopat

İsim:
    Hüseyin ÇELİK
    Cevap: Birlikte yaşayan balıklar

Sen melek balıklarının, canlıdoğuran yavrularını nasıl avladığını biliyor musun? Meleklerin öyle durgun göründüğüne bakma. Yavrularını öyle bir telef eder ki sen bile nasıl olduğunu anlamazsın =)

O yüzden melek balığını boşver de güzel bir canlıdoğuran tap. Mesela plati , lepistes , molly........

3. GokhanZeybek

GokhanZeybek

İsim:
    Gokhan Zeybekoğlu

Onu bilmiyordum hatırlattığın için teşekkür ederim.Kum fiyatlarına baktım bitkili yapamıcam sanırım 140 litre akvaryum için en az 40 kilo kum gerek bu zemin olayı bana pahalıya patlıyor.Hagen siyah kum desen 25kg 50 lira 15 kg de lav kırığı kumu desen buda 20 tl gibi bi fiyat.En iyisi ben sp leri elden çıkartmayayım.Silis kum ve 5 6 kg taşla bi dekor yapmaya çalışayım.

4. Muzikopat

Muzikopat

İsim:
    Hüseyin ÇELİK

En güzeli o. Maddi durum el vermiyorsa kendini zorlamanın mantığı yok. Eldeki imkanlarla tankını düzenlersin olur biter.:smiley33:

5. GokhanZeybek

GokhanZeybek

İsim:
    Gokhan Zeybekoğlu

Akvaryumu ve malzemeleri sponsorum olan BABAM alıyor :D. Ben sadece baba bunu alalım diyorum ama son zamanlarda babamın üstüne çok yüklendim.İnşallah daha sonra bi akvaryumu alalımda pazar günü.

Sayfayı Paylaş