1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Bit Pazarı (co2 Parça-pipo-maşa-lamba-şelale-c500)

Başlığı 'Tatlı Su Satış İlanları' kategorisinde azece tarafından 13 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. azece

azece

İsim:
    Abdullah Z. CEYLAN
    İli/Semti:abidinpaşa /mamak/ankara
    İrtibat Bilgileri: 05433306568

Dolphin c500 dış filtre (muslukları hortumları ve bastonları yok) çalışıyor : 35 tl

ocean free 5w şelale filtre çalışıyor 2 kartuş haznesi var (üst kapağı ve su emiş uzatma borusunun uç parçası yok) : 20 tl

mandallı masa lambası akvaryum kullanımına çok uygun ampul olarak philips 865 kodlu ampul var : 20 tl

Dolphin motorlu pipo filtre sessiz bir pipo filtre : 20 tl

co2 İnce ayar vanası : 10 tl

co2 regülatör ( göstergeleri sanırım arızalı fakat çalışıyor kendim 3 ay kullandım): 20 tl

eğik uçlu bitki maşası : 12 tl

A.P Bot Yazı düzenlemesini kaydetti.: 13 Nisan 2015
  2. azece

azece

İsim:
    Abdullah Z. CEYLAN
    TOPLU ÜCRET 100 TL

35X30X40H takım karides akvaryumu( aydınlatmalı dolphin motorlu pipo filtre hagen kum): 80 tl

Dolphin c500 dış filtre (muslukları hortumları ve bastonları yok) çalışıyor : 35 tl
    ocean free 5w şelale filtre çalışıyor 2 kartuş haznesi var (üst kapağı ve su emiş uzatma borusu yok) : 20 tl

co2 regülatör ( göstergeleri sanırım arızalı fakat çalışıyor kendim 3 ay kullandım): 20 tl
    eğik uçlu bitki maşası : 12 tl

3. azece

azece

İsim:
    Abdullah Z. CEYLAN
    35X30X40H takım karides akvaryumu( aydınlatmalı dolphin motorlu pipo filtre hagen kum): 80 tl 70 lt

Dolphin c500 dış filtre (muslukları hortumları ve bastonları yok) çalışıyor : 35 tl 20 tl
    ocean free 5w şelale filtre çalışıyor 2 kartuş haznesi var (üst kapağı ve su emiş uzatma borusu yok) : 20 tl 15 tl

co2 regülatör ( göstergeleri sanırım arızalı fakat çalışıyor kendim 3 ay kullandım): 20 tl 15 tl
    eğik uçlu bitki maşası : 1o tl

4. azece

azece

İsim:
    Abdullah Z. CEYLAN
    güncel

5. azece

azece

İsim:
    Abdullah Z. CEYLAN
    bütün malzemeler verildi konu kilitlenebilir

Konu Durumu: