1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Bitki Akvaryumu ( Plant Aquarium )

Başlığı 'Tatlı Su Akvaryum Tanıtım Portalı' kategorisinde HeRo_57 tarafından 15 Şubat 2010 başlatılmıştır.

1. HeRo_57

HeRo_57

Arkdaşlar sizinde bildiğiniz gibi yeni kurduğum akvaryumum daha hayla eksikleri var yavaş yavaş tamalıyacam o eksikleride.
    İYİ SEYİRLER
    <a href="http://www.dailymotion.com/swf/xc802y">
    Umarımım beyenmişsinizdir.

2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert

Akvaryum bence dekor olarak ve taban malzemesi olarak çok hoş. Aydınlatmanın hafif kırmızımsı ve loş olması hava katar gibi dursa da canlı sağlığı ve gösterişi açısından eksik görünüyor. Ben beğeniyorum bu akvaryumu genel olarak, ellerinize sağlık.

3. Muzikopat

Muzikopat

İsim:
    Hüseyin ÇELİK

Genel görünüm bence de güzel ama ışıklandırmanın tamamen beyaz olmasını tavsiye ediyorum Çağlar. Başarılı bir akvaryum. Özellikle de tabanı çok beğendim...

4. Kubilay*

Kubilay*

Yer:
    Bahçeşehir / İST
    İsim:
    Kubilay Atik

Çok güzel olmuş tebrik ederim ama ışıklandırma az gibi :) kıvır:gif

5. Lake Tanganyika

Lake Tanganyika

Yer:
    İstanbul/Tepekent
    İsim:
    Yavuz Kaçar

Çağlar dekor bencede güzel, çok hoş duruyor akvaryum, ama bencede ışıklandırma az biraz, bu kırmızımsı rengi sanırsam mangrow kökü yapıyor. :) Daha çok güzel bitki alırsan bu akvaryumun harika olacağına eminimç.

6. HeRo_57

HeRo_57

Yavuz yorum için teşekkür ederim. :D Evet o kırmızı rente mangoların rolü büyük. Işıklandırmamda 18*3 florasan var +1 adet daha ekliyecem.

7. melih33

melih33

Çağlar öncelikle akvaryumun çok hoş ama arkadaşlarında dediği gibi ve Hüseyin abinin dediği gibi bende ışığın beyaz olmasını tavsiye ediyorum.Ama senin kendi fikrine kalmış sağlıklı balıklar.

Sayfayı Paylaş