1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Bitki Arayan Arkadaşlara Duyurulur

Başlığı 'Akvaryum Kahvesi' kategorisinde volkantr34 tarafından 30 Aralık 2010 başlatılmıştır.

1. volkantr34

volkantr34

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Volkan
    Merhaba arkadaşlar

Bir forumda bitki satış sitesi olan ve benim ilk kez duyduğum www.bitkikolik.com hakkında bir yazı vardı.Hemen siteyi inceledim çok güzel ve aradığım türde bitkiler mevcuttu.Bununla yetinmeyip aradım listelerinin güncel olup olmadığını öğrendim. Günceldi.. Eğer saat 4'e kadar siparişinizi geçerseniz ertesi gün elinizde olacak şekilde kargoya veririz teyidini aldım. Sitede bitkiler hakkında çok detay yok.. Tek tek mi yoksa buket olarak mı satıyorsunuz dediğimde, "hepsinin en az 4 ila 10 dal arasında değiştiğini" söyledi ki bitkiye göre değişen bir sayı bu.. Telefonda ki kişilerin ses tonları ve yaklaşımları çok samimi geldi ve bende hemen 6 çeşit bitki sipariş verdim. Gene yetinmeyip siparişi verdiğimi ve gönderip gönderemeyecekleri hakkında bilgi aldım. İlgili kişi sağolsun daha ben sormadan gelecek bitkilerin formları hakkında bilgiler verdi.Bazı bitkilerin fotoğrafta göründüğü gibi değil başka formlarda geleceğini söylediler. (bazı bitkilerin adaptasyondan sonra orjinal hallerini aldığını biliyordum genede söylemeleri iyi oldu) Bakalım yarını bekliyoruz.. Akşamına hemen dikip operasyona başlıycam.. İnşallah güzel haberler veririm. :) Gerçi içimden bir ses güzel bir alış veriş olduğunu söylüyor..

Hemen sizlerle paylaşayım dedim.. Malum tuzlu sulara yönlendirmelerin arttığı ve azalan sayımızı korumaya çalıştığımız şu günlerde güzel bir haber olacağını düşündüm... :F

Saygılar

2. Aguila Negra

Aguila Negra

İsim:
    Serdar MUMCU
    Merhaba Volkan,
    eskiden bir canlibitki.com sitesi vardı hatırladın mı?gerçi hala da var ve site de devam ediyor da el değiştirmiş,
    senin verdiğin site eski sahibine ait ama komşular ikisi de aynı pasajda.
    Kod:
    bitkikolik aquaristic
     Telefon    0312.466 78 36   0507 289 92 26  	 
     Fax	 
    Merkez adres : Tunalı hilmi caddesi aynalı çarşı no 89/37(alt kat)  KAVAKLIDERE /ÇANKAYA- ANKARA
    Kod:
     DENIZKIZI PET SHOP
     Telefon    0312.427.38.54   0507 289 92 26  	 
     Fax	 
    Merkez adres : Tunalı hilmi caddesi aynalı çarşı no 89/6 KAVAKLIDERE ÇANKAYA ANKARA

zgrkaralar bunu beğendi.
  3. volkantr34

volkantr34

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Volkan
    Hiç araştırmadım abi valla.. Olaylarınıda bilmiyorum açıkçası.. Bir tatsızlık olmuştu sanırım bir zamanlar ama şimdi alanda görenlerde çok memnun olunca direk daldım valla.. Bakalım yarın gelicek bitkiler hayırlısıyla.. Abi sendende bişey kaçmıyor yemin ederim.. Araştırmacı gazeteci ruhlu abim benim :) Serdar abi bu arada hiç sesin soluğun çıkmıyor ne zamandır.. Umarım herşey yolundadır , saygılar...

4. fth-94

fth-94

Yer:
    Türkiye
    İsim:
    Fatih BAŞBAĞ
    Volkan abi hadi hayırlı olsun. Gelen bitkilerin resimlerini paylaşırsan sevinirim. Bende tamamen boşaltıp yeni kurulum düşünüyorumda.

5. volkantr34

volkantr34

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Volkan
    Tanka eklendikten sonra tabii ki paylaşırım Fatih kardeş.. Tank şu anda tam net değil haftaya heralde istediğim kıvama gelecek.. O zaman hem tanıtır hemde sizinle paylaşırım seve seve.. :ay:

6. james_34

james_34 Üstad Üye...

İsim:
    can candaş
    Volkan abi , tanıtım kısmındaki konunu güncellermisin :) İyi ya da kötü , biz hep arkandayız. Ama görelim yahu :)

ozgr bunu beğendi.
  7. volkantr34

volkantr34

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Volkan
    Seni mi kırcam kardeşim.. :ay: Senin yüzünden bi ton papara yiycem ama hadi bakalım..

james_34 bunu beğendi.
  8. ozgr

ozgr

İsim:
    özgür durmaz
    Bişey olmaz Volkan abi sen taş fırın erkeğisin :)

9. volkantr34

volkantr34

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Volkan
    Yaa yaa verin coşkuyu atın beni ateşlere sonra :D :D Ben uğraşıyorum sonra :))))

10. fth-94

fth-94

Yer:
    Türkiye
    İsim:
    Fatih BAŞBAĞ
    Volkan abikoy gitsin resimler. Zamanında bende ne resimler koydum :) :) :)

11. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ
    Murat abi online değil rahat rahat takılın siz:F:F

volkantr34, ozgr, fth-94 ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  12. fth-94

fth-94

Yer:
    Türkiye
    İsim:
    Fatih BAŞBAĞ
    İsmail abi tam yatıyordum bir yenileyim dedim sayfaı akşam akşam güldürdün beni :F :F :F

Sayfayı Paylaş