1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Bitkili akvaryum için gerekenler

Başlığı 'Tatlısu Genel Konular Portalı' kategorisinde melih33 tarafından 26 Mart 2010 başlatılmıştır.

1. melih33

melih33

Öncelikle herkese bu konuyu okuyup ve cevap yazacağı teşekkür edirim.Değerli akvarist abileri ve ablalarım ben yeni canlı doğuran akvaryumu aldım.Ama hiç canlı bitki yok. haha:Benim bulunduğum yerde canlı bitki florasan ve kum satılmıyor satılıyorda benim aradığım değil ben sizin gibi değerli akvaristlerden yardım almak istiyorum.Maliyeti çok olmadan almam gerekenleri ve fiyatları yazarsanız sevinirim.
    NOT:Kargo fiyatlarınıda yazarsanız ve kargoyla gönderebilecek olanlar varsa lütfen gönderebilirim yazsın veya alabileceğim güvenli ve ucuz bir site önerirseniz sevinirim.

Saygılar... :cicek: :cicek:
    kıvır:gif

zynpclk bunu beğendi.
  2. volkantr34

volkantr34

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Volkan
    Bitkili akvaryum için gerekenler

www.juenpetmarket.com ve www.otuz.com'dan güvenli bir şekilde alabilirsin.. Akvaryumunun ebatları ve elinde nelerin olduğunu yazarsan yardımcı olabiliriz.. Akvaryumunla keyifli vakitler geçirmeni ve sağlıklı balıklar yetiştirmeni dilerim.. :helalolsun:

zynpclk bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş