1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Bitkili Akvaryum ile Uğraşan Arkadaşlar İzlemeli

Başlığı 'Tatlısu Genel Konular Portalı' kategorisinde ENVER tarafından 23 Şubat 2013 başlatılmıştır.

1. ENVER

ENVER

Yer:
    Bursa
    İsim:
    enver GUNTEN
    Bitkili akvaryum benim çok hoşuma gitti, sizlerle de paylaşmak istedim.

2. Ankaraguclu

Ankaraguclu

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Miraç küçükerdem
    Helal Olsun Kuranlara Çok süper bir görüntü Oluştu. Paylaşım için Teşekkürler ENVER abi.

ENVER bunu beğendi.
  3. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Helal olsun fakat adamın arkasındaki malzemeye bakın hepsinden hemen hemen kulandı tuz serper gibi biraz ondan biraz bundan o kadar malzeme olsa neler yapılmaz...:)

tt.PNG

4. ENVER

ENVER

Yer:
    Bursa
    İsim:
    enver GUNTEN
    cok ince ince hassas bir kompozisyon olmus cok hoşuma gitti bitkicilerede yardımcı olacağına inanıyorum fikirler vere bilir diye düşündüm bitkileri filan tek tek ekişleri topragı bile gramla koydular sanki çok basarılı bir calısma olmus.

5. nemesistr

nemesistr

Yer:
    sakarya/istanbul
    İsim:
    eyup yayla
    Adamlar eser gram ondan bundan derken dünyayı doldurdular.. Ama cidden güzel olmuş...

ENVER bunu beğendi.
  6. H.Kaya.Gemlik.

H.Kaya.Gemlik.

Yer:
    Gemlik-BURSA
    İsim:
    Hüseyin KAYA
    Enver Bey gerçekten güzel bir çalışma, fakat bu kişiler bu işi profesyonel olarak yapıyorlar gibi. Sanki çorbaya tuz serpiyor, tuvale fırça vuruyor, hastaya ameliyatta dikiş atıyor gibi çalışıyorlar. Ben bu işi ressamın resim yapması, cerrahın hastayı kesmesi, ahçının yemek yapması gibi görüyorum. İstek, özveri, sabır, eğitim ve doğru alınmış bilgilerle niye olmasın. Belirtmeliyim ki beni aşar. İlgilenenlere başarılar dilerim.

ENVER ve ßy Mirac Küçükerdem bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş