1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Bitkili Akvaryum Kumu (Quartz)

Başlığı 'Tatlı Su Satış İlanları' kategorisinde LostRua tarafından 28 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

1. LostRua

LostRua

Yer:
    Konya
    İsim:
    Doğuş ARISOY
    Merhaba arkadaşlar, Akvaryum Kurulum Konumda bulunan tabanda kullandığım siyah quartz kumu satıp yerine farklı bir konsept ile akvaryum kurmayı düşünüyorum. Kurulum konumdada gördüğünüz gibi taban zengin sayılabilecek bir düzeydedir. Orada kurulumun tarihinide görmektesiniz. O zamandan beri akvaryumda. Belki minerali bitmiştir belki bitmemiştir bilemem. Ama isteyen olursa akvaryumdan çıkartıp balkonda kurutup paketleyip gönderebilirim. Sizde bu kumu tabana serip üzerinede 3-4 cm kalınlığında kum ilave ederseniz güzel bir tabanınız olur. Akvaryumu bozmadığım için lütfen gerçek alıcılar temasa geçerse sevinirim. Eğer alacak kişiyi bulabilirsem akvaryumu bozup ona vereceğim. Ayrıca kum kargosu pahalı bir şey o yüzden şehir içinde olan arkadaşlar varsa onlarla iletişime geçersek sevinirim.

Adet Fiyatı: -
    Toplu Alım Fiyatı: Kg başı 2,5-3,5 TL arası bir fiyat düşünüyorum. Akvaryumdan çıkartınca kumu bakar kararımı veririm. 3 TL kuma verdim hagene. Diğer ek malzemelerde mevcut onların durumuna göre değerlendirme yapabilirim anca. Görmeden fiyat çekemem.
    Adedi: 40 - 50 KG
    İli/Semti: Konya/Meram
    İrtibat Bilgileri: Forumdan ö.m.
    Nakliye ile İlgili Ek Bilgiler: Kargo isteyen olursa elbette güzelce paketler yollarım. Ama semeri yüzünden pahalıya gelir. İl merkezde bulunan arkadaşlar varsa arabam mevcut müsait bir yerde bulusur bir çay içeriz teslimatıda yaparız.
    Fotoğraf: Fotoğraflar konuda mevcuttur.
    Satılan Malzeme(ler): Akvaryum Kumu 40-50 kg civarı
    Diğer Ek Bilgiler: Yanında dekoratif olarak kullandığım taşlar var onlarıda verebilirim. Hatta yeni bir akvaryum kurmak isteyen arkadaşlar olursa kullandığım tüm malzemeleride satabilirim. Şu sıralar farklı bir psikolojiye sahibim irtibat kurup daha net konuşmamız size kar sağlayacaktır.

Sayfayı Paylaş