1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Bitkili Akvaryumum Video - High Tech

Başlığı 'Tatlı Su Akvaryum Tanıtım Portalı' kategorisinde volkantr34 tarafından 18 Mart 2010 başlatılmıştır.

1. volkantr34

volkantr34

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Volkan
    Merhaba Arkadaşlar

Pigme corydoraslarımın gireceği ana tankımın şuan ki halinin videosunu göstermek istiyorum.Umarım beğenirsiniz.. Gecelerin körlerinde yaptığımız için gözden kaçan hatalar olmuş kusura bakmayın.. :) Her türlü eleştiri ve önerinize açığım..

Saygılar

''http://www.izlesene.com/video/hayvanlar-bitkili-corydoras-tankim/1887739''

2. ozcan13

ozcan13

İsim:
    Özcan Kayahan

Video hata veriyor...

3. Aguila Negra

Aguila Negra

İsim:
    Serdar MUMCU

Teknik bir sorunmuş,bizimle değil videonun yüklendiği site ile ilgili,daha sonra tekrar denemek gerek.
    Sanıyorum adresi değişmiş,Volkan yeni bir video daha yüklemiş

4. volkantr34

volkantr34

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Volkan

Linkte problem yokta sanırım ben eklerken hata yaptım.. :cekingen:

5. murer

murer Kıdemli Üye

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Murat ERCAN

Video linkin düzenlenmiştir Volkan'cığım.....

Süper, süper...... em34: em34: em34: em34:

Ama birde sadece bitkileri tanıtan bir clip bekliyoruz, kameraman kardeş....... pala.gif

6. volkantr34

volkantr34

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Volkan

Seni kırıcağıma abi akvaryumu kırarım :) Tabii ki öyle bir çekimde yaparım.. Latince sözlüğümüde yanıma alıcam anca öyle yazarım o isimleri :D

7. taygun

taygun Guest

Maşallah Volkan. Çok güzel bir akvaryum olmuş. Aslında buna akvaryum değil de Belediye Temizlik İşler Müdürlüğü desek daha doğru olur, değil mi? :F

Tebrikler.

8. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ

Volkan hocam tek kelime ile süper emeğine sağlık em34: em34: naz: naz:

9. volkantr34

volkantr34

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Volkan

Abi sen daha dur 20 tanede bunların pigmesi gelicek kıvır:gif Yakında yeni bir sektöre el atıcam.. Gündelik işçi olarak akvaryum temizliğine göndericem :D Siz geçin dalganızı daha ama yarın volkan senin çöpçüler ne zaman boş diye benden randevu isteyeceksiniz.. :D Abi sen onu boşverde metae cory'nin ismini matea diye yazmışım.. :D Millet diycek ; biz o balığı bulamıyoruz kıro daha ismini yazmasını bilmiyor.. gizli:

Teşekkür ederim İsmail hocam beğendiğine sevindim.. Birde Ufuk abinin yaptığı şekilde cam gibi kaydetmeyi buldum mu tamamdır.. :) Onuda göremiyoruz kolay kolay ki soralım.. :)

10. murer

murer Kıdemli Üye

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Murat ERCAN

Volkan'cığım, bu arada Metae Cory'leri benim bir arkadaşım getirttiyormuş bu gün kendisinden öğrendim.
    Sana bir tüyo vereyim, sizin siparişlerinizi dağıttıktan sonra elinde yaklaşık 80 adet olacak, bilgine......

11. volkantr34

volkantr34

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Volkan

Aynı akvaryumcudan mı bahsediyoruz Murat abi ? Elinde kalacak olan metae mi yoksa pigme mi ?

12. murer

murer Kıdemli Üye

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Murat ERCAN

Size ne getirecek ise, aynısı cinsinden fazla emin değilim ama, pigme olabilir....

13. volkantr34

volkantr34

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Volkan

Valla ben balıkları anca gidip geldiğimde alabileceğim.. Gittiğim günün ertesi günü akvaryumcuya geliyormuş.. Bir arkadaş alıp ben gelene kadar misafir edicek.. Akvaryumcuda bırakmaktan iyidir.. Nolur nolmaz.. Pigme getirtiyoruz biz.. Sende alsana abi onlarda süper sürü balıkları ve dipçi değiller.. kıvır:gif

14. murer

murer Kıdemli Üye

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Murat ERCAN

Tanesini Murat bana 3 TL den verecek, normal fiyatı 7,5 TL imiş. 10 adet alırım....
    Sizde dolar farkı ile 2.2 TL ye aldınız sanırım. ama ölülerinizde sayılacak, ben bu işte karlıyım sanırım.... pala.gif

Dükkanını biliyormusun bilmiyorum ama, malum akvaryumcunun tam karşısında.

15. volkantr34

volkantr34

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Volkan

Ölü garantisi verilmişti başta alırken.. Valla ben 20 tane sipariş etmiştim... Bilmiyorum kaç tanesi ben gelene kadar arkadaşta hayatta kalıcak... En az 20 tane al abi bence neon kadar boyları var zaten...

16. murer

murer Kıdemli Üye

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Murat ERCAN

Tabanda dolaşmadıkları sürece, problem yok. Ama tabana indiklerinde sıkıntı başlar bende....

17. taygun

taygun Guest

Volkan,

Sen bu temizlik işçilerini nasıl besliyorsun? Yani yemleme yaparken fazladan attığın oluyor mu?

Pigme dediğiniz hangisi. Hani şu diğer forumda almak için talep topladığınız mi?

18. volkantr34

volkantr34

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Volkan

Yok Murat abi tabana inmiyorlar inselerde problem yaratacak cüsseleri yok.. burda:gif

Evet Tamer abi toplu alımda bahsettiğim pigmeler bunlar.. Onları beslemek için fazladan yem atmıyorum.. JBL novo tab'ın 1 tanesini 4 parçaya bölüp atmam hepsine yetiyor.. Birde tropical welsi gran kullanıyorum hepsiyle araları çok iyi.. Fazladan yem atmaya gerek duymadım..

19. melih33

melih33

Volkan abi eline sağlık önceki akvaryumlarınıda biliyorum senin akvaryumları muhteşem oluyor eline ve emeğine sağlık Volkan abi naz: değmesin. saygılar:gif

volkantr34 bunu beğendi.
  20. Muzikopat

Muzikopat

İsim:
    Hüseyin ÇELİK

Volkan abi çok güzel. Gerçekten beğendim. Tebrik ederim...

volkantr34 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş