1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Bitkili Akvaryumumda Son Durum(Resimli)

Başlığı 'Tatlısu Genel Konular Portalı' kategorisinde Lexus_09 tarafından 21 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. Lexus_09

Lexus_09

Yer:
    İsviçre
    İsim:
    Gokhan Kaba
    image.jpg image.jpg image.jpg Arkadaşlar yaklaşık 3 aylık uğraşların sonucu ortaya çıkan bitkili akvaryumumdan son görüntüleri paylaşmak istedim:)son hali nasıl sizce?öneri ve eleştirilerinizi bekliyorum...

Ekli Dosyalar:

• image.jpg
      image.jpg
      Dosya Boyutu:
      73,9 KB
      Görüntüleme:
      930
    • image.jpg
      image.jpg
      Dosya Boyutu:
      99,7 KB
      Görüntüleme:
      697
    Pennywise, veysel, Bozzzok ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  2. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Maşallah Gökhan bey gayet güzel görünüyor, sadece benim fikrim deniz yıldızlarını çıkartırsanız olur. Başka söylenecek yok, gramiler gerçekten beğendiğim canlılar. Büyük gökkuşağı balıkları bu tankta gerçekten güzel durur bunu da belirtmeden geçmeyeyim. Sağlıkla devam etsin.

3. Lexus_09

Lexus_09

Yer:
    İsviçre
    İsim:
    Gokhan Kaba
    Teşekkürler Veysel Bey,elimden geldiğince uğraş veriyorum hem bitkilerin hem de gramilerin bakımına.deniz yıldızları ise eşimin tankta özellikle görmekten çok hoşlandığı şeyler,o yüzden elim mahkum onun da küçük isteğini yerine getirmeye:)yoksa her istediği yapmam pek mümkün görünmüyor akvaryumda:)))şu an için tanktaki balık kapasitem maximum da olduğu için başka balık ekleyemiyorum, daha doğrusu riske girmek pek mantıklı gelmiyor balıkların sağlığı açısından...yine de yorumlarınız için çok teşekkür ederim:)

veysel bunu beğendi.
  4. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Hepimiz öyleyiz en azından kendim için konuşuyorum bu hobide hanımların gönlünü alarak yapmak en önemlisi.

5. m.avcıoğlu

m.avcıoğlu

Yer:
    bayrampaşa/istanbul
    İsim:
    Metin Avcıoğlu
    Çok güzel kartpostal gibi maşallah :nazar:

6. ka2n

ka2n

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Kaan AYDINOĞLU
    Çok sade huzurlu bir akvaryum olmuş. Guramiler de gerçekten ayrı bir hava katmış. Gözlerim 1 çift de cennet balığı aradı nedense :)

7. Pennywise

Pennywise

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Levent Yaşar
    Çok güzel maşallah. Bu tankta şöyle 10-15 tane de neon balığı olsa çok güzel renk verecektir.
    tabi büyük boy almak şart. Malum Guramiler yavruları affetmezler.
    Bitkiler de çok güzel.

8. Lexus_09

Lexus_09

Yer:
    İsviçre
    İsim:
    Gokhan Kaba
    image.jpg image.jpg image.jpg Arkadaşlar akvaryumumda arka plan olarak bitki türü değişiklikleri yaptım,önceki bitkilerim narin ve ince yapraklı oldukları için balıklarım pek rahat vermediler ve gün geçtikçe görüntü çirkinleşti,yeni olarak anubias türleri ekledim daha sağlam yapıda oldukları için,tankdaki son durum resimlerini paylaşıyorum,var mı bi eksik?

Ekli Dosyalar:

• image.jpg
      image.jpg
      Dosya Boyutu:
      86,2 KB
      Görüntüleme:
      865
    Pennywise, ogurcay ve nhtkmn bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş