1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Bitkili ortaya karışık

Başlığı 'Tatlı Su Akvaryum Tanıtım Portalı' kategorisinde stablizer tarafından 20 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

1. taner71

taner71

evet evet son hali daha güzel olmuş. naz:
    ya hiç sorma erkekler cazibelerini göstermeye başladı

2. Muzikopat

Muzikopat

İsim:
    Hüseyin ÇELİK
    Maşallah naz: değmesin hocam. Çok güzel görünüyor akvaryum. Ama zamanla çok daha güzel olacak.

Saygılar...

3. Neverlander

Neverlander

İsim:
    Abdullah Üüzümcü
    Serdar Hocam,

İşte şimdi cennet bahçesine doğru bir adım atmış tankın... Ellerine sağlık... Allah nazardan saklasın... Maaşallah...

4. stablizer

stablizer

Taner Abi,Hüseyin Kardeşim ve Abdullah Hocam Teşekkür ederim.Saygılarımla...

5. Kinglepistes

Kinglepistes

İsim:
    Uğur ZAN
    Evsahibi bir yere gidiyormuş , bakmış orada bir deli bekliyor: Aman ha demiş benim kapıdan ayrılma! Deliye kapıdan ayrılma demiş ya deli de giderken kapıyı da sökmüş yanında götürmüş...! :F
    Ben sana akvaryumun kenarına koy dedim; Odanın bir kenarına değil...! :F
    Yahu abiciğim o boru direk adamın gözüne batıyor... Cryptoların arkasına sakla hiç olmazsa...

Akvaryumuna Maşallah'dan öte söylenecek söz yok naz:.
    Amacım kötü yorum yapmak değil, beni biliyorsun iyi olacaksa en iyisi olsun isterim:
    Ses gelecekse GÜMBÜR GÜMBÜR olmalı...! Kulağına gidenin içi titremeli...!

Taner'e verdiğim erkeklerin istersen ribbonları var. Hepsini Hakan'a vereceğimize istersen birkaç tane senin akvaryuma atalım. "Abdest bozduran Moscow" öp:

6. stablizer

stablizer

Ya boru dedin varya anında kalkdım boruyu sökdüm.Teknisyen mantığı estetiksiz,düz mantık sök! Al sökdüm.Mesleki olarak biliyorsun işlevselliği her zaman görselliğin önünde tutuyoruz.Şimdi sen söyleyince farkettim adamın gözüne gözüne bakıyor.Yana çevirdim,öyle daha iyi duruyordu ama sazları yatırdı,Cryp. ların arkasına koysam alıyor koca yaprakları güllerin ışığını kapatıyorAma onada bir iyilik düşünecem yani.
    Moskowların uçkur derdi yok ya hepsi yukarıda yem arıyor bu arada haha:

7. Kinglepistes

Kinglepistes

İsim:
    Uğur ZAN
    Sen sanayide babanın yanında çok vakit geçirmişsin anlaşılan! Kardeşim biz " Uçak Teknisyeni"yiz... Bizim işimizde önce görüntü ön plandadır! Yaptığın iş işlevselliğin yanında göze de hoş görünecek...!
    Tak difizörü geri, al hortumu yana, çevir akıntıyı yüzeye... Al sana Manavgat! Dikkat et yapraklar üst üste binmesin :F

Kardeşim o moscowlar efsane balıklar...Karşıdaki akvaryumu bile döllerler gizli:

8. turqer

turqer

İsim:
    Türker Sezgin
    Serdar Abi, maaşallah naz: ellerine sağlık.Bitkiler biraz daha çoğalınca çok daha güzel bir görünüme bürünecektir akvaryum.
    Albenisi fazla bu akvaryumun abi. Allah kem gözlerden korusun :)

9. emmi_06

emmi_06

İsim:
    Özgür ABAY
    Serdar abi,eline koluna sağlık süper bir akvaryum çıkarmıssın ortaya.Türker'in dediği gibi bitkiler kök atmaya başladıkça bu akvaryum süper olacaktır.

10. volkantr34

volkantr34

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Volkan
    Uçak teknisyenleri koyuyorsunuz oraya güzelim tank resimlerini güzelim balıkları sonra görsellikten bahsedip içimizi çekiyosunuz. :) Valla benim nazarımı siz daha bilmiyosunuz ama Abdullah biliyor . :) Tank hakkında çok konuşmak istemiyorum nazar mazar değer diye ama gayet oturaklı gidiyor eline sağlık Serdarcım.. Çınar'lar deli gibi büyüyormu yoksa ağır ağırmı ilerliyorlar ?? Bende evde ki tankı daha yeni bitirdim.. Baştan sona değiştim içini.. Yarın bir foto koyarım artıkın... :) Yarın 15-23'üm beklerim mesainiz varsa..

Meşhur ribbon'lar he :F :D Abi bana yarın bir kaç bardak ribbonların olduğu akvaryumdan su getirirmisin rica etsem. Biraz ribbon birazda moscow hmmm saat:gif Abi ortaya karışık birşey yap sen işte aliye:gif

11. Neverlander

Neverlander

İsim:
    Abdullah Üüzümcü
    Volkan'ın nazarını bilirim....

O'nun nazarını nazar boncuğu değil ancak bu aşağıdaki savar... :D

12. Kinglepistes

Kinglepistes

İsim:
    Uğur ZAN
    Volkan,
    Ben sana kepçemi getireyim. Hepsine sokup çıkarıyorum :F Tam karışık olsun...!

13. volkantr34

volkantr34

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Volkan
    Abi sende alemsin he.. Hem tür üretiyorsun o kadar akvaryumun var 1 tanecik mi kepçe kullanıyorsun ? Bak usta üreticiler her akvaryuma ayrı kepçe kullanıyorlarmış :F :F Yersen yani aliye:gif

14. Kinglepistes

Kinglepistes

İsim:
    Uğur ZAN
    Yok Volkan ben gargara yapıyorum. Param bir tane tül kepçeye yetti bir tane de mutfaktan yemek kepçesi çaldım! Balıkları sudan hiç çıkarmıyorum. Desene bizim balıkların gözüne diğer akvaryumlardan sular kaçıp duruyor...! olta:

15. stablizer

stablizer

Aman Volkan bak nazar değdirirsen senin kılıçlarada değdirirsin.Azman erkeğin zaten varya ne dişi bırakacak,ne erkek bu gidişle.

16. volkantr34

volkantr34

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Volkan
    Bitkili ortaya karışık

Bende o camgözler koi kılıçkuyruk bırakmadı zaten Serdar'cım.. Sana son verdiğim camgöz dişiside ondan büyük ve bende büyüyen kılıçkuyruk dişisi ile yaptığı ilk ve son egemenlik savaşını açık ara kazandı zaten.Sadece erkekler arasında alışık olduğum kavgayı meğer dişilerde yapıyormuş.. Baktım 2'sinide öldürecek hemen ayırdım.. Camgöz kılıçkuyrukların bu kadar vahşi olduğunu bilmiyordum.. Bu acı tecrübeyi koi kılıçkuyruklarımı kaybederek yaşadım.. Bol şans pala.gif

Sayfayı Paylaş