1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Bitkili Tankımdan Kareler ( Balıkta Eklendi )

Başlığı 'Tatlı Su Akvaryum Tanıtım Portalı' kategorisinde fth-94 tarafından 1 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

1. fth-94

fth-94

Yer:
    Türkiye
    İsim:
    Fatih BAŞBAĞ
    Akvaryumun ebatları; 65*40h*25
    Kullanılan ekipmanlar; Küçük bir iç filtre, 150 watt ısıtıcı
    Canlılar; 3e 6d lepistes, 6 adet neon, 4 adet kılıçkuyruk, 1d 1e cüce vatoz, 2 adet elma salyangozu ve lepistes yavruları
    Gübreleme; Her pazar ve çarşamba günü Demir ve Potasyum sıvı gübreleri ve ayda 1 kere misket gübre
    Aydınlatma; 1 adet 15 watt grolüx 1 adet 15 watt aquastar
    Bitkiler; Rotala wallichi, Nymphaea lotus, Microsorium windelov, Hemianthus micranthemoides ve kırmızı gül

atlantisprensi, murer ve YIKIKTEMO bunu beğendi.
  2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Artık bizim bitkili akvaryum konusunda tecrübeli olan üyelerimizden olma yolundasın anlaşılan. Tebrikler, gerçekten beceriklisin Fatih çok yol aldın. Devamını dilerim maşallah.:nazar:

3. fth-94

fth-94

Yer:
    Türkiye
    İsim:
    Fatih BAŞBAĞ
    İnşallah olucağım abi. Zaten eski konumda da belirttiğim gibi Murat abinin, Tamer abinin ve Volkan abinin tanklarından esinlenerek yazmıştım. Devamı gelicek inşallah abi.

4. DizD@R21

DizD@R21

İsim:
    Semih DALA
    Fatih canım kardeşim akvaryumu çok güzel bitkilendirmişsin.İnşallah bunun büyüklerinide görürüz bol şanslar

5. murer

murer Kıdemli Üye

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Murat ERCAN
    Sen yakında büyük tankıda bozup, bitkili tank yaparsın Fatih.......:smiley33:

6. fth-94

fth-94

Yer:
    Türkiye
    İsim:
    Fatih BAŞBAĞ
    Abi cichlidleri satıyorum zaten. Bir kısmı satıldı kalanınıda satınca onu bitkli yapıcağım büyük ihtimalle.

7. fth-94

fth-94

Yer:
    Türkiye
    İsim:
    Fatih BAŞBAĞ
    Dün tomurcuk şeklinde olan gülün yaprakları tamamen açmış. rotala wallichilerinde boyları uzamış, Hemianthus micranthemoideslerde ise yeni sürgünler vermeye başladı fakat elma salyangozları yeni çıkan yaprakları yiyor :( Akşemleyin cichlid tankına alıcağım. Artık yapacak birşey yok.

8. ft25

ft25

İsim:
    Furkan TEMEL
    Fatih seni canı gönülden tebrik ederim hakkaten çok güzel bir akvaryum.Zaten bitkili akvaryumları çok severim beni çok dinlendiriyorlar.Artık napalım seninkine bakar dinlenirim.:D:D

9. fth-94

fth-94

Yer:
    Türkiye
    İsim:
    Fatih BAŞBAĞ
    Hızla gelişen güllerim beni mutlu ediyor. Hergün 2-3 yaprak açıyor ufak ufak. CO2 işlemini ise hafta sonu gerçekleştireceğim. Umarım başarılı bir şekilde hallederim.

10. fth-94

fth-94

Yer:
    Türkiye
    İsim:
    Fatih BAŞBAĞ
    Herkeze merhaba,

Bu hafta sonu güncelleme yapıcağım. Rotalalarda gözle görülür bir biçimde uzama olduğunu düşünüyorum. Güllerde de aynı şekilde. Hemianthus micranthemoideslar ise ufak ufak sürgünler veriyor...

Pazartesi günü okulda elime sıra düştü ve kıkırdak kısmında bir ezilme var. Şuanda elim sarılı 15 gün bu şekilde kalıcak. Malesef bu yüzden akvaryumlarıma elimi sokamıyorum. Bazı bitkiler yerlerinden çıktılar.

11. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Tebrikler Fatih, gelişimin gerçekten taktirlik kutlarım seni.

fth-94 bunu beğendi.
  12. murer

murer Kıdemli Üye

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Murat ERCAN
    Geçmiş olsun Fatih, tankı düzenledikten sonra yeni resimleri bekliyoruz.

fth-94 bunu beğendi.
  13. Onur G. HİTİT

Onur G. HİTİT

Yer:
    İlkadım/SAMSUN
    İsim:
    Onur G. HİTİT
    Ellerinize sağlık, on numara bir akvaryum olmuş. Çok beğendim. Maşallah...

fth-94 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş