1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Biz buradayız,bekleriz efendim

Başlığı 'Hayata Dair Her şey' kategorisinde Aguila Negra tarafından 3 Mart 2010 başlatılmıştır.

1. Aguila Negra

Aguila Negra

İsim:
    Serdar MUMCU
  2. murer

murer Kıdemli Üye

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Murat ERCAN

Çok güzel hareketler bunlar, Serdar abi. em34:

Valla ne yalan söyleyeyim, o plakları gördükçe, senin yanına gelmeye çekiniyorum, ama gelmek içinde can atmıyor değilim, gene plak merakım depreşecek. çak:gif Ben kendimi biliyorum, gene ilgimi çekecek bir şey göreceğim, hemen yeni bir pikap alacağım. Yeni sisteme geçtikten sonra pikapımı elimden çıkartım, plaklarıma kıyamamıştım. Ya bunlarıda elimden çıkarıp bu defteri kapatacağım, yada tekrar başlayacağım. Bu kadar temiz bir sesi, teknoloji hala veremiyor, işte sorunda bu.......

3. Aguila Negra

Aguila Negra

İsim:
    Serdar MUMCU

Sevgili Murat,
    Plakları geçici olarak koyacak bir yer buluruz,hep akvaryum konuşmayalım dersen biz de Beşiktaş konuşuruz olmaz mı? :)

4. ZeRo-x7

ZeRo-x7

Yer:
    İstanbul/ Beykoz
    İsim:
    Murat Sarıoğlu

Teşekkür ederiz resimler için.Volkan abi heryerde gezilerin adami maşallah :D Babaminda Plakları var iki poşet vardir kim bilr kaç senelik ama plak çalar yok bi dinlemek nasip olmadi. :D Küçükken elime geçmişlerdi ozamn plak nedir bilmiyorum tabi arkadaşimla havada döndürmece oynuyoduk fena kızmişti :D

5. mustafa karaeli

mustafa karaeli

İsim:
    MUSTAFA KARAELİ

Herkese merhabalar.Arkadaşlar siz İstanbul'da oturan üyelere imrenmiyor değilim.Bazen keşke bende İstanbul'da otursaydım diyorum.Çünkü siz belirli zamanlarda bir araya gelebilirsiniz.Ama bizim böyle bir şansımız yok.Ne yapalım gönüller bir olsun. em32.gif

6. baysamin

baysamin

Yer:
    Kocaeli
    İsim:
    mert tankutay

Mustafa bey sizde bir izmir buluşması ayarlayın derim ozaman ama ben genede Serdar beyi ziyaret edip görüşmek isterim benim için kitap büyük bir tutku.

Ve kitaplar üzerinede bir hayalim var okuduğum kitaplardan bir taht şeklinde bir koltuk yapıcam.

Kitapların efendisi. :)

7. murer

murer Kıdemli Üye

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Murat ERCAN

Eyvallah Serdar abi, sakın kaldırma plakları, o keyifden mahrum etme beni, en yakın zamanda oradayım. Beşiktaş'danda, akvaryumdanda, plaklardanda konuşuruz. konu bu üçlü olunca akan sular durur.

8. Kubilay*

Kubilay*

Yer:
    Bahçeşehir / İST
    İsim:
    Kubilay Atik

Serdar abi desem ayıp olur,amca desem garip olur diye karar veremedim :) En iyisi abi diyim,Serdar abi senin bu yer tam olarak nerede?

9. Aguila Negra

Aguila Negra

İsim:
    Serdar MUMCU

Kubilay içinden geldiği gibi,nasıl istersen öyle :)
    Beyoğlu,İstiklal caddesi üzerinde Galatasaray lisesi var bilirsin,lisenin yanından Tophaneye inen bir yol var,işte o yolun üzerindeyim.

10. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert

Serdar abi Murat'ın dediği gibi çok güzel hareketler bunlar. Volkan zaten sosyal biri ben plaklarla ilgilenir derken kediyi sevmeyi seçmiş sanırım. :F

Bu arada Beşiktaş konuşmak mı dediniz ? Yöneticilere yasak. olma:gif Araya Trabzon konusu da alır mıyız ? :F

11. Muzikopat

Muzikopat

İsim:
    Hüseyin ÇELİK

Çok güzel hareketler bunlar bence de. Büyükleri ziyaret etmek güzel bişeydir. Bende sık sık buradaki dostlarımı , büyüklerimi ziyaret etmeye çalışırım.

Serdar abi resimlemen de ayrıca hoşuma gitti. Kardeşliğin dostluğun fotoğrafları var bu konuda. Ben böyle yorumluyorum...

12. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ

Serdar hocam murat abi geldiğinde sohbetinin diğer yarısınıda bana geldiğinizde devam ederiz.

13. Aguila Negra

Aguila Negra

İsim:
    Serdar MUMCU

Tamam,ben yönetici olmadığıma göre kendi kendime konuşurum,tesadüfen orada olanlar da istemeden dinlemiş olurlar :)
    Trabzon araya giremez,her zaman ortada,eşim Sürmeneli desem yeterli olurmu?

Teşekkür ederim Hüseyin,
    İnşallah bir gün seninle de resim çektirmek kısmet olur

İnşallah,
    Zikredilen konularda sohbete hem doyum olmaz hem sonu gelmez :)

14. volkantr34

volkantr34

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Volkan

Serdar abi valla biz ordan ayrılır ayrılmaz fotoğrafları eklemiş bile :) Bende şimdi görüyorum.. Aslında 1-2 saat önce gördümde anca yazabiliyorum.. Serdar abimle bu ilk görüşmemiz değildi daha öncede Lale Pet'ede gitmiştik ama dükkanında ziyaret etmek yeni kısmet oldu.. Valla buram buram tarih buram buram nostalji kokuyor.. Ne plaklar , ne kasetler , ne kitaplar var burda:gif Koleksiyoner ve antika meraklılarının kesinlikle gitmesi lazım kanımca aradıkları herşeyi Serdar abide bulurlar.. Bilmediğiniz adres varsa bile oraya gidip sorabilirsiniz :D :D 3 cümlemizden birinde birisi içeri girip adres soruyor valla :D Serdar abim sağolsun hoş sohbeti ve güler yüzlülüğü ile beni ve arkadaşımı karşıladı.Bir güzel sohbetimizide yaptık ki vakit olsaydı geceyi bile ederdik orda :) Ne zamandır diğer işlerimide halledip florasan almak için karaköy'e inmeyi planlıyordum bugünde gececi olmamı fırsat bilip öğlenden çıkıp florasanları aldım ve Serdar abimede teslim ettim. Sırada Murat abinin florasanları var :) Gel gelelim yeni florasanları taktım ama gene memnun değilim gene sönük yanıyor.Çıkardığım flolardan 2'sini işyerinde ki tanka taktım ve resmen gözlerimi aldı.İyiki gitmişken normal balastlardan almışım , kardeşimin arkadaşını eve kapatıp elektronik balastı normal balasta çevirttiricem. Benden bu kadar şimdilik :)

Serdar abime bizi misafir ettiği için tekrar teşekkür ederim.Umarım florasanlarının keyfini çıkarır. :) Herşey cryptolarımız için ;)

15. taygun

taygun Guest

Demek Volkan da benden sonra bir sızma harekatı düzenledi ha. pala.gif Bu tür operasyonları her zaman sevmişimdir. Bizi birbirimize yakınlaştırır ve diğer üyelere de örnek olur. Sinerji yaratmak budur işte.

Kedicik bu sefere de müziğe merak salmış, kitapların üzerinde kalkıp plakların üzerine oturmuş herhalde. :D

foto:

16. volkantr34

volkantr34

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Volkan

Tamer abi inşallah eylemlerim devam edecek :D En büyük saldırıyı Anadolu yakasına düzenleyip birçok hedefi aynı anda vurmak istiyorum.. :D aman hemen düzeltiyimde benide böyle yazdım diye ergenekoncu diye almasınlar.. :D :F :D yok yok öyle bişey tamamen duygusal bir saldırı olacak :D

17. taygun

taygun Guest

:D Bitsin sen, bittin. :F haha: Çoktan kayıtlara alınmıştır. :F :F Akvaryumlarını bitkilerini şimdiden dağıtmaya başla. Yemeri bana verir misin? haha: haha:

18. volkantr34

volkantr34

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Volkan

Yemerinin ne olduğunu anlamadım valla Tamer abi :D

19. taygun

taygun Guest

Pardon ya. Yem demek istemiştim. Yani "yemlerini" l harfini unutunca tuhaf bir kelime olmuş... canım.gif

20. volkantr34

volkantr34

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Volkan

9 çeşit yemim senindir abi + tubifexler :D :F

Sayfayı Paylaş