1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Bizim Videolarımız Forumu İlk Video

Başlığı 'İlginç Videolarımız' kategorisinde YIKIKTEMO tarafından 19 Eylül 2012 başlatılmıştır.

1. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Bizim videolarımız olsun dedim;

Forum içinde bazı arkadaşlarımızın çok güzel, ilginç ve bir o kadar da kaliteli videolar ekliyorlar. Konuların iç sayfalarında kalan bu videoları dönüp izledikçe gerçekten arkada kalmalarına üzülüyorum. Bu yüzden 'Bizim Videolarımız' adında alt forum oluşturarak bu bölüme toplamanın çok güzel olacağını düşündüm. Sizlerinde ilginç, bizlere ait, farklı bakış açıları ile çekilen videolarınızı veya arkadaşlarınızın eklemeyi unuttuğu videoları bu videonun bulunduğu foruma eklemesini rica ediyorum.

İlk video Özgün kardeşimizin biraz evvel eklediği video olsun, gerçi ona ait çok video ekleyeceğim buraya ama bundan başlayalım dedim.Ellerine sağlık Özgün.

Video adı: Feeding zoa time-laps (Hızlandırılmış düğme polip kuru yem alma)

ozgun_cyprus

TencoMelih, murat parin, KGEYGS ve diğer 11 kişi bunu beğendi.
  2. adasukran

adasukran

İsim:
    aydin dogan akkus
    Yok artık o bitkinin ağzı var :koptum:

talha54 bunu beğendi.
  3. ZeRo-x7

ZeRo-x7

Yer:
    İstanbul/ Beykoz
    İsim:
    Murat Sarıoğlu
    Hadi canım dedim kendi kendime:D Bu konu coşmalıydı bence başka videoda bekliyoruz..

4. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Doğru diyorsun başka videolarda gelmeli...

veysel bunu beğendi.
  5. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Evet güzel videolar var ama kimse ekleme yapmamış. Ben yeni gördüm şimdi o kadar çok portalda vakit geçirdiğim, gezindiğim halde. Zoalar evet yemleri güzel yakalıyor. Bende ki zoalar pul yemleri affetmiyor hiç. Alpi senden gelen zoalar.:)

Sayfayı Paylaş