1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Black(Darwin) Ocellaris Çifti

Başlığı 'Deniz Akvaryumu Canlı İlanları' kategorisinde kaptanıderya tarafından 3 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. kaptanıderya

kaptanıderya

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Kadir Güler
    Üretmek için aldığım fakat vazgeçip Picasso Percula denemek istediğim için satılıktır. Picassolar şuan sumptalar kavga ettikleri için black çiftimi vermem lazım.

Balıklar ithal üretim olup mart ayından beri akvaryum ortamındalar , akvaryuma girene kadar da 2-3 aylık yavruluk dönemi geçirmiş olduklarını düşünerek tahmini 1 yaşında balıklardır.

Dişi olan 6.5-7 cm uzunlukta m-l boydadır

Erkek ise min. 5 cm kadar s-m boydur

Çift olarak fiyatı 225 Lira.

Ortak bir noktadan; metro, metrobüs veya tramvay hattı üzerinden elden teslim edebilirim, 05449088469 cep numaramdan veya ö.m ile ulaşabilirsiniz.Zeytinburnu,Bayrampaşa,Topkapı ya yakınım.

Canlıların videosunu ekliyorum, fazla ürkütmemek için akvaryumun içine çok girmedim 1080p HD olarak videoyu izlerseniz daha net görebilirsiniz, iyi seyirler

Not: Şuan kumun olmadığı akvaryum taban kısmında yer temizliyorlar yumurtlamaya hazır , garantili ve sağılmamış bir çifttir.

[​IMG][​IMG][​IMG]

225 tl olarak günceldir.

TencoMelih bunu beğendi.
  2. kaptanıderya

kaptanıderya

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Kadir Güler
    Balıklar Madfish -İsmail abiye verilmiştir güle güle beslemesini ve bol bol yavru almasını dilerim, ilan kapatılabilir.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş