1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Black Kriza Kolonisi... BURSA...

Başlığı 'Tatlı Su Satış İlanları' kategorisinde umitdulger tarafından 30 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

1. umitdulger

umitdulger

İsim:
    Ümit DÜLGER
    Satılan Canlı(lar): Tropheus Black Kriza
    Adet Fiyatı: 65
    Toplu Alım Fiyatı: 550
    Adedi: 9
    Boyu: 7-8-9 cm
    İli/Semti: BURSA/Görükle
    İrtibat Bilgileri: 05394357743
    Nakliye ile İlgili Ek Bilgiler: Elden Teslim
    Diğer Ek Bilgiler: Balıklar 11 aylık kadar olup yavruluklarından beri kendim büyütüyorum, boyları 7-9 cm arasında değişmektedir. Koloni 1 erkek 8 dişi yada 2 erkek 7 dişi şeklinde, bir tanesinin cinsiyetinden emin olamadım, alacak olan kişi gelip kendisi kontrol edebilir. Dişilerin çoğu yumurta alıp attılar... İsteyen olursa akvaryumu da satabilirim. 105x55x50 ölçülerinde ve cam kalınlığı 10 mm'dir. Profil üzerine beyaz mdf kaplamadır ve tüm ekipmanlar mevcuttur. İlandaki fiyat balıkların fiyatıdır akvaryum için fiyat ayrıca konuşulur...
    Fotoğraf:

2. umitdulger

umitdulger

İsim:
    Ümit DÜLGER
    Cevap: Black Kriza Kolonisi... BURSA...

Fiyat 500 TL olarak güncel'dir...

3. umitdulger

umitdulger

İsim:
    Ümit DÜLGER
    Cevap: Black Kriza Kolonisi... BURSA...

GÜNCELLEME : Boyları 8-9-10 cm arasında değişmektedir. Kolonide 6 dişi 2 erkek nettir. 1 tane de dişi olduğunu düşündüğüm fakat yumurta almadığından dolayı henüz emin olamadığım var. Diğer tüm dişiler yumurta alıp atmıştır bazıları 2. kez yumurta almaya başlamıştır. İsteyen olursa akvaryumu da satabilirim. 105x55x50 ölçülerinde ve cam kalınlığı 10 mm'dir. Profil üzerine beyaz mdf kaplamadır ve tüm ekipmanlar mevcuttur. İlandaki fiyat balıkların fiyatıdır akvaryum için fiyat ayrıca konuşulur. Pazarlık etmek için arama zahmetine girmeyiniz...

Sayfayı Paylaş