1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Blue Acara mı? yoksa Green Terror mü ? Bilgilendirirseniz sevinirim

Başlığı 'Tür ve Cinsiyet Belirleme Portalı' kategorisinde salih tunca tarafından 16 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. salih tunca

salih tunca

İsim:
    salih tunca
    selam arkadaslar bi kaç çeşit balık üretiyorum , elimde natteri , lepistes , sari prenses , tricolor melek , fat molly , ve Serrasalmus Rhombeus var ,bunu görünce cok hosuma gitti bu baliği blue acara diye verdiler ama sanirim Green terrör , dişi diye sanıuorum anüs teki delikler biri cok büyük biri cok ufak , pek anladiğim bir balik türü değil , deneyimi olan paylaşirsa cok sevinriim saygılar.. 10370347_645693392189341_3648203592409111920_n.jpg

Alparslan bunu beğendi.
  2. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Ben bir ara green terror beslemiştim çok güzel bir balık, bir erkek bulunursa yavru da alınır, beslemesi keyif veren bir canlı, ismi gibi değil teröristlik yapmaz tam tersi akvaryumda ki asayişi sağlıyor...:)

3. Erdal

Erdal

Ve çok hızlı şekilde büyüyor. Sanırım her cikletçide bir dönem olan bir balık renklerinden ötürü. :)

4. Twostart

Twostart

Yer:
    Istanbul
    İyi bir balık ilk aldığımızda sinir olmuştum akvaryumdaki diğer balıklara karşı olan tavrından dolayı sonradan sevmeye başlamıştım papağan balığımla çok iyi anlaşıyordu.

TencoMelih ve Alparslan bunu beğendi.
  5. -doctore-

-doctore-

Yer:
    Samsun-BAFRA
    İsim:
    muhammed yıldız
    Balık green terror, muhtemelen de dişi.

Sayfayı Paylaş