1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Blue Tang Büyük Kampanya

Başlığı 'Plus Akvaryum Sistemleri' kategorisinde PlusAkvaryum tarafından 22 Aralık 2015 başlatılmıştır.

1. şeref24

şeref24

İsim:
    şeref BAYAZIT
    Abi hoş geldiniz hayırlı işler selamlar ben seve seve mercan balık alırım plus akvaryumdan 2 senedir hiç bir sıkıntı yaşamadım ...

PlusAkvaryum bunu beğendi.
  2. yagmurlugeceler

yagmurlugeceler

Yer:
    İSTANBUL
    İsim:
    ÜMİT AKBULUT
    Serkan Bey hoşgeldiniz .Fiyatlar gerçekten ucuzdur kendisinden zaman zaman alışveriş yaparım.

PlusAkvaryum bunu beğendi.
  3. PlusAkvaryum

PlusAkvaryum

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Caner
    En yakın zamanda bekleriz, gelin çayımızı için kendiniz notumuzu verin, uygun fiyatta canlı temin edince malesef karalama kampanyasıda yapılıyor

Alparslan, mmmura01, Kenan Kahraman ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  4. medmarine2

medmarine2

İsim:
    Soner&Taner Coşar
    Birçok canlıyı kendilerinden almış biri olarak gidip tecrübe etmenizi tavsiye ederim. Fiyatlar gerçekten diğer firmalara göre uygundur. Serkan beyleri tanıdıktan sonra başka bir akvaryumcudan balık almadım.

vicia ervillia bunu beğendi.
  5. azalea07

azalea07

Yer:
    Alanya
    Hayırlı olsun Caner bey form;a hoşgeldiniz.
    Benim balıkları hala yakalayamadınız galiba :( Yaklaşık 1 yıl oldu

6. azalea07

azalea07

Yer:
    Alanya
    Hala cevap bekliyorum Caner ve Serkan bey hatanızı ne Zaman telafi edeceksiniz ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

7. Pennywise

Pennywise

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Levent Yaşar
    Konuyu anlatirsaniz belki hatirlamayabilirler

Alparslan bunu beğendi.
  8. Merhaba Caner bey, yeni ithalat balıklar gelicekti durum nedir acaba...

9. PlusAkvaryum

PlusAkvaryum

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Caner
    Ay sonuna kadar sri lanka ve amerika ithalatimiz olucak

Sent from my iPhone using Tapatalk

SerdarKartal34 bunu beğendi.
  10. Teşekkür ederim haber bekliyorum iyi çalışmalar...

11. Onurs

Onurs

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Onur Sabuncuoğlu
    Özellikle amerikayı dört gözle bekliyoruz

12. nhtkmn

nhtkmn

Yer:
    Kadıköy
    İsim:
    Nihat EKMEN
    Balık ve mercan ithalatları gerçekleştiğinde bilgi verirseniz seviniriz.

13. ateşozan

ateşozan

Yer:
    ümraniye
    İsim:
    bülent
    bende defalarca alışveriş yaptım serkan beyden hiç bir sıkınti yaşamadım hem uygun fiyat hemde kaliteli canlılar

14. ilkaycamlar

ilkaycamlar

İsim:
    ilkay çamlar
    Blue tang kampanyanız devam ediyor mu acaba. Hafta sonu gelmeyi düşünüyorum

15. PlusAkvaryum

PlusAkvaryum

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Caner
    merhaba malesef elimizde bluetang kalmadı

16. omkur

omkur

İsim:
    ömer
    Merhabalar öncelikle şunu belirteyin Plus akvaryum ve özellikle Serkan abi için söyleyecek tek kelime bulamıyorum Allah kendisinden razı olsun bu işin ticaretini yapan kaç tane işletme satış sonrası alakadar olur problem yaşandıysa çözüm bulmaya hatta telafi etmeye çalışır kusura bakmayın ama nankörlük yapmayın arkdaşlar. Serkan abi Mut tan Ömer ben..

17. Pennywise

Pennywise

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Levent Yaşar
    Ömer Bey bu olaya bu cümle ile yaklaşmanızı doğru bulmuyorum. Şuan için Plus Akvaryum sitemizin ticari üyesi yani sponsorlarından. Biz Akvaryum Portalı olarak hem sponsorlarımızı hem de üyelerimizi düşünmek zorundayız. Sizler gibi çok memnun olan da hiç memnun olmayan da arkadaşlar olabilir, bu konuların konuşulması bence çok gereklidir. Hem hobiciler adına, hem de firmanın eksik yönlerini tamamlaması adına. Ben kendileri ile kısmet olup da hiç tanışamadım. O sebeple tamamen nötr olarak yazıyorum bu yazdıklarımı. Satışlarından geri dönüşleri burada sizler gibi olumlu referanslar alması hem bizi hem de kendilerini mutlu eder. Ancak diğer arkadaşları nankörlük ile suçlamanıza da müsade edemeyiz. Bunu uyarı olarak algılayın lütfen.

Burakak123, mmmura01, omkur ve diğer 4 kişi bunu beğendi.
  18. omkur

omkur

İsim:
    ömer
    Kusura bakmayın biraz ağır olmuş özür dilerim ancak benim düşünceme göre bu işin ticaretini yapıp hobiciye bukadar yardımcı olamaya çalışan bir işletme pek bilmiyorum bu benim eksiğimdir muhakkak ama haklısızlık yapıldığını görüdüğümde Allah için dayanamam en kötü huyum budur tekrar arkadaşlarım kusura bakmasın biranda limit fazlası yorum yaptım.Ayrıca uyarınız için teşekkür ederim.

Pennywise bunu beğendi.
  19. Babumuk

Babumuk

İsim:
    Mert kayserilioglu
    Afyon'dan hususi kendilerinden alışveriş yapmak için istanbula geldim. Sağolsunlar yerleri merkezi olmasına rağmen bilmeyen biri olduğum için kaç sefer aradiysam hepsinde yeri tarif ettiler hatta bununla yetinmeyip beni sokakta karsilayip buyur ettiler. Gerçekten yardımsever ve iyi insanlar. Ha alışveriş yaptın mı diye sorarsanız işlerimin yoğunluğu yüzünden canlıları görmüş beğenmiş olmama rağmen alışveriş yapamadım. Ancak canlı alışverişi için aklımda ki ilk adrestir kendileri.

Sayfayı Paylaş