1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

blue tang ve yellow tang

Başlığı 'AP Portal Blog- Üye Tank Tanıtımları' kategorisinde ogiler tarafından 1 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

1. ogiler

ogiler

İsim:
    OĞUZ URALER
    Siz sorulardan biktiniz ben sormaktan bikmadim biliyorum birde benimde birsey yapana kadar yuz kere fikir degistirmemde var aslinda sesli dusunuyorum daha dogrusu yaziyorum sizlerde kafamin icindeki ses gibi yetisiyorsunuz imdadima.En sonunda karar verdim 100*50*40 akvaryum yapiyorum su an ps ve mh armatur alabilecek param var ama onun disinda kaplumbaga hizinda ilerleyecegim ne yapalim ogrencilik.:)kafama takilan soru bu akvary umda s boy blue tang eklense sonra s boy yellow tang eklense kardes kardes dururlar mi yoksa bu akvaryum ikimize dar deyip katliam yaparlar mi blue tang degilde yellowdan beklerim boyle birsey.Bu arada kurulum geliyor diye umitlenmeyi isimiz babaya kaliyor saglam degil yani.Hani olurda kurdum once mercanlari alacagim zaten.Zaten babamin bu akvaryumlari at takintisi devam ederse yellowla blue tang a gerek kalmayacak ben saldiracagim babama.:FOlmaz denirse yellow mu seceyim blue mu ikisinide cok seviyorum kararsiz kaldim.

2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Oğuz senin durumun sanırım biraz karışık. Eğer kararını birgün verir ve bir kurulum yaparsan bu istediğin iki balıktan biri olan blue tang ilk olarak eklense daha iyi olur. Çünkü yellow tang sonraki misafirlere daha agresiftir.

ogiler bunu beğendi.
  3. Courageous

Courageous

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Özkan Yürekli
    Evet bende katılıyorum Bleu Tang daha az agresif ama bunu yellow tang için söyleyemeyecegim. kendinden büyük olsa bile bütün eklenen balıklara kafa tutuyor :)

ogiler bunu beğendi.
  4. ogiler

ogiler

İsim:
    OĞUZ URALER
    Ben kararimi verdim dediginiz gibi yapacagim ama isimiz once babaya sonra para kalmis.

Sayfayı Paylaş