1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Blue Ttang

Başlığı 'Genel Balık Konuları' kategorisinde saymin_25 tarafından 17 Ocak 2018 başlatılmıştır.

1. saymin_25

saymin_25

İsim:
    SAİT GÜNDOĞAN
    Merhabalar 100x60x50 tankta 2 adet blue tank olursa sikinti olurmu blue tanktede 1 rakamlar gecerlimi kisaca 1_3_5_7canli sayisi bu sekildemi olmali yoksa cift rakamlarda olurmu saygilarimla

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

MESUT_KERİM bunu beğendi.
  2. MESUT_KERİM

MESUT_KERİM

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Mesut Arıkan
    Doğada sürüler halinde yaşayan balıklardır. ikisini aynı anda eklediğinizde sıkıntı olacağını sanmıyorum. Ama tanglar arasında muhakkak hiyerarşi çatışmaları yaşanır böyle bir durumda blue tanglar benek yapmaya çok müsaittrler.

saymin_25 bunu beğendi.
  3. Blue Tangler beyaz benekle beraber yaşıyor bence. Benim tankta adapte bir M boy var. Bakarsan yem alıyor, rengi canlı, anatomisi düzgün, gelişmesi de iyi. Ama 15-20 günde bir beneklenip atıyor benekleri. Tanktaki diğer balıklarda hiç belirti yokken Blue sürekli bu durumda. Sinir bozucu bir durum. Ancak bir yandan da renkleri anatomisi, davranış şekli ile vazgeçemediğim bir balık olacak gibi.

saymin_25 ve MESUT_KERİM bunu beğendi.
  4. Okurt

Okurt

Yer:
    Balıkesir
    Beyaz beneği yaşam tarzı haline getirmiş nadide bir akvaryum canlısıdır, Birde piyasada genelde ithalatla gelmiş bozuk para büyüklüğünde olanları çok bulunuyor, ilk günlerde beyaz benek artı yem yeme ve yemde rekabet sorunları yaşadımı ver elini balık mezarlığı. Ama biraz büyüyeni sağlam balıktır, iştahlı balıktır, hareketlidir.

MESUT_KERİM, cystein ve saymin_25 bunu beğendi.
  5. saymin_25

saymin_25

İsim:
    SAİT GÜNDOĞAN
    Bilgiler icin cok tsk blue tank besliyorsaniz uv vede ozon cihaziniz varsa risk cok az saygilarimla

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş