1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

BM-Nac E5 New Type

Başlığı 'Deniz Akvaryumu Malzeme İlanları' kategorisinde Mertbes tarafından 3 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Mertbes

Mertbes

Yer:
    ist
    İsim:
    Mert Besnili
    Capability : 300L-500L (80G-135G)
    Pump:SP2000
    Pump power: 16W, 220V 50Hz /110V 60Hz
    Air intake : 520L/H
    Dimensions:290*200*520mm ( 11.4" * 7,87" * 20.5 ")

Merhaba arkadaşlar geçen hafta aldığım askı tip (sump içi kullanılabilir), ps'yi sistem değişikliğine karar verdiğimiz için kullanmadan satıyorum, performans olarak mükemmel bir ürün (Diğer akvaryumumda eski tipi hala çalışmakta), Normal Nac 5'lere göre boyut olarak ta büyüktür hava emiş olarakta daha kuvvetlidir, üzerindeki motor Curve 7'de kullanılan motordurr, teyit amaçlı bm'nin sitesinden bakabilirsiniz, Yalnızca parçaları birleştirilip 1 dk kadar kontrol amaçlı tatlı suda çalıştırılmıştır, kesinlikle tuzlu suya sokulmamış ve sıfırdır, elden teslim tercihimdir. Fiyatı aldığımın çok altında 275-TL olarak belirledim, daha büyük kullanılmamış ya da sıfırdan farksız ps ile takasta olabilir.

2. Mertbes

Mertbes

Yer:
    ist
    İsim:
    Mert Besnili
    Kutusuyla eksiksiz olarak teslim edilecektir.

3. Mertbes

Mertbes

Yer:
    ist
    İsim:
    Mert Besnili
    Diger ilanimdaki camacam 140lt akvaryumuda isteyen arkadas olursa yaninda hediye edebilirim

4. Mertbes

Mertbes

Yer:
    ist
    İsim:
    Mert Besnili
    Satilmistir.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş