1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Borneo Vatoz

Başlığı 'Tatlısu Genel Konular Portalı' kategorisinde barisy tarafından 16 Ocak 2011 başlatılmıştır.

1. barisy

barisy

İsim:
    Barış Yıldırım
    Daha 3 saat önce bir adet borneo vatoz aldım. Hem akvaryumcuda , hem de torbadeyken cama yapışıktı. Akvaryuma saldığımda dekorun üstüne gitti. Sonra da bir daha görmedim . Bir yerde okuduğuma göre borneo vatozlar camda değiller ise sağlıklı değilmiş. Sizce bu vatoz sağlıksız mı stresli mi? Bir de ne yapmalıyım?

2. fth-94

fth-94

Yer:
    Türkiye
    İsim:
    Fatih BAŞBAĞ
    Yahu ne alaka cama yapışmassa öyle böyle. kim çıkarıyor bunları yahu. Bana kalırsa alakasız birşey. Dekorların üstündeki yem artıklarını yemiyorlarmı ? Zaten vatozları çok göremezsin ya dekorların etrafında saklanmıştır. Yada camlardadır. Problem yok daha ortamada tam uyum sağlamamıştır.

3. Aguila Negra

Aguila Negra

İsim:
    Serdar MUMCU
    Akvaryum şartlarınızı tam olarak bilmiyorum ama,ortama alışması için makul bir süre verin,
    rahat etmesi için ise akıntısı bol ve ısısı 24 derece üstünde olmasa iyi olur genel geçer kabul görmüş kriterler.

reis ve Erman Pehlivan bunu beğendi.
  4. volkantr34

volkantr34

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Volkan
    Doğal ortamlarında cam mı varmış bu balıklarında cam arayacaklar... Bitkide olur dekorda olur yaprakta olur camda olur heryerde olabilirler.. İçiniz rahat olsun..

5. barisy

barisy

İsim:
    Barış Yıldırım
    Tamam . Ama normalde de camda bile değil ortada yok öldü mü kaldı mı bilmiyorum ki

6. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    Akvaryumun dip köşe bucak biryerlerindedir mutlaka.

volkantr34 bunu beğendi.
  7. barisy

barisy

İsim:
    Barış Yıldırım
    Bu akşam kendini gösterdi sağlıklı gibi görünüyor.

8. mustafa_1032

mustafa_1032

İsim:
    Mustafa Erkısa
    Cevap: Borneo Vatoz

Bugün bende aldım iki tane Maşallah hiç durmuyorlar çok sevdim kerataları :temel:
    Bir şey farkettim diğer vatozlarıma göre daha sağlam yapışıyorlar bulundukları yere,aldığımda bulunduğu poşetten çıkarana kadar kafayı yedim resmen :D en son elimle çektim çıkardım.Birçok kişi yaşatamamış sizinkisi hala sağlıklıdır İnşallah?

9. barisy

barisy

İsim:
    Barış Yıldırım
    Cevap: Borneo Vatoz

Evet çok sağlıklı... Çok sevimli görünüyorlar

Sayfayı Paylaş