1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Boyu 450 Sistem Satılık

Başlığı 'Deniz Akvaryumu Malzeme İlanları' kategorisinde celtic tarafından 18 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. celtic

celtic

İsim:
    mrt k.a
    Boyu 450 akvaryum satılıktır.

Arkadaki filtre malzemeleri nitrat yuvası + yetersiz olduğu için (bioball, sesli ve düzgün çalışmayan skimmer, süngerler vs.) hepsini çıkarıp 1lt seachem matrix ekledim.

36w compact t5 aydınlatma çok fazla ısınma yaptığı için t5 lambaların olduğu yere kapagı ve tasarımı bozmadan led yaptırtım. (3x6w 20k white, 3x6w blue

Isıtıcı, kendi orj malzemeleri vs bir çok hediyesi de olacaktır.

6 aydır sadece düzenli su değişimleriyle so6runsuz giden bir akvaryumdur. canlılar satılık degildir. kayaları ayrı satabilirim. alacak kişi sadece canlı kaya ve balıklarını alıp sistemi kurabilir.

Fiyat: 300 TL.

Sadece İstanbul/tarabya dan elden teslimdir. alacak kişiyle beraber suyunu bosaltır ve aracına yukleriz.

0532 588 5646

6 aylık bir akvaryumdur, kesinlikle cizik vs yoktur sıfır kondisyonundadır. buraya girme imkanım pek olmuyor telefonla ulasın lutfen.

Boyu 450 akvaryum.jpeg

2. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Alana da satana da hayırlı olsun,fiyatını da yazsaydınız iyi olurdu...

3. celtic

celtic

İsim:
    mrt k.a
    Tesekkurler, yazdım fakat duzenleyen arkadas silmis...

fiyat 300tl dir. kendi kafa motoru daha sessiz ve kaliteli olan eheim600 ile değiştirilmiştir bunu da yazmıstım. hobiye yeni baslayacak ögrenci arkadaslara biraz daha indirim yapabilirim.

Alparslan bunu beğendi.
  4. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Evet ilk yazıda ki reklam içerikli yazılar linkler silinmiş,onlara müsaade yok...

5. celtic

celtic

İsim:
    mrt k.a
    Anlıyorum, akvaryumportali'na özel bu haftasonu (21 temmuza kadar) satılırsa kayaları da (7kg) üzerindeki bir kac parca soft mercanla hediye edecegim:)

harfuzmani, YIKIKTEMO ve Alparslan bunu beğendi.
  6. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Çok güzel hayırlı satışlar...:)

7. celtic

celtic

İsim:
    mrt k.a
    üzerindeki ledler bridgelux marka olup 20k white ve 460nm blue ledlerden olusmaktadır ve evladiyeliktir orjinal halindeki gibi 6 ayda bir t5 degiştirme derdi yok, orjinal ısıkları da bendedir. isteyen 5dk da basit bir yıldız tornavidayla ledlerin oldugu levhayı sokup orjinal haline donebilir.

532 588 5646
    Mert

A.P Bot Yazı düzenlemesini kaydetti.: 6 Mayıs 2015
    Alparslan bunu beğendi.
  8. celtic

celtic

İsim:
    mrt k.a
    Satilmistir tesekkurler

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş