1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Boyu hs60 ile start verdik bakalim :)

Başlığı 'Deniz Akvaryumları Yeni Başlayanlar' kategorisinde cihan_sokmen tarafından 23 Şubat 2015 başlatılmıştır.

1. cihan_sokmen

cihan_sokmen

İsim:
    Cihan Sökmen
    Arkadaşlar herkese selam...08.02.2015 itibariyle tuzlu suya giris yaptim ilk bir hafta akvaryum bos döndü kurulumda abantin 10 ltlik sularindan kullanim kumum quik marka 10 kg bir haftanin sonunda canli kayalari ekledim ve start up girisi yaptim bir hafta icerisinde diatom basladi ama ne diatom :) kaya kahverengi oldu...baliklar icin acele etmiyordum ama sagolsun sevdiğim bir abim 1 tomato palyaco 1 clarki 2 de snaille cika geldi böylelikle ilk canlı girisimizi de yapmis olduk suan gayet memnunlar hayatlarindan :) bu arada kayalarla gelen bir de polipim var tuzluluk 1025 sicaklik 26 testleri erteledim bu haftasonu yapcaz inşallah. ..

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

veysel bunu beğendi.
  2. cihan_sokmen

cihan_sokmen

İsim:
    Cihan Sökmen
    Bunlar da bi kac kare :)

Ekli Dosyalar:

3. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Elinize sağlık gayet güzel görünüyor. Balıklar için beklenebilirdi, mercan girişleri ile gayet şık renkli bir tank olur.

4. cihan_sokmen

cihan_sokmen

İsim:
    Cihan Sökmen
    Teşekkür ederim abi ben de beklicektim ama olmadi iste :) mercan icin acele etmicem abi daha acemi oldugum için mercan alipta ölsün istemiorum abi bakimi baslangic icin uygun olanlardan tercih etmek gerekir kanaatimce

5. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Polip türleri, mushroom türleri il başlayabilirsin ilk etapta sağlam canlılardır. Üzerlerinde gelen biyolojik yaşamda destek verir akvaryuma.

6. cihan_sokmen

cihan_sokmen

İsim:
    Cihan Sökmen
    Canli kayayla gelen sadece bir kafa button polipim var abi gözünün icine bakıyorum büyüyüp gelissin diye :) bi de tüp kurtları var tabi girip cikmalarini izliyorum deli gibi

veysel bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş