1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Boyu S30-S60 Şarjlı Hava Motorları

Başlığı 'Tatlı Su Donanım ve Ekipman Portalı' kategorisinde omeriyidogan tarafından 20 Kasım 2009 başlatılmıştır.

1. omeriyidogan

omeriyidogan

İsim:
    Ömer İYİDOĞAN
    Almayı düşündüğüm iki ürün hakkında çok fazla bilgi bulamadım. Bu ürünlerin fabrika verileri haricinde kullanım özelliklerini ve fiyatlarını bilen var mı?

Boyu S-30

VOLT: AC230/115V/DC12V
    FREQ: 50/60Hz
    POWER: 28W
    PRESSURE:0.014MPa
    OUTPUT: 24L/min
    WEIGHT: 7.5kg
    SIZE: 290x210x165mm

Boyu S-60

VOLT: AC230/115V
    FREQ: 50/60Hz
    POWER: 40W
    PRESSURE:0.030MPa
    OUTPUT: 34L/min
    WEIGHT: 4.40kg
    SIZE: 290x210x165mm

2. omeriyidogan

omeriyidogan

İsim:
    Ömer İYİDOĞAN

Boyu S-30 Şarjlı hava motorundan almış bulunmaktayım. Tahminimden baya büyük bir hava motoru. Şu an tam olarak kullanmaya başlamadım. Kullanım klavuzu ingilizce olduğundan ve teknik terimler kullanıldığından dolayı tam olarak çeviremedim. Bu konuda yardımcı
    olursanız sevinirim.

3. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu

Ömer bey merhabalar, almış olduğunuz hava motoru 28 waat gibi ciddi bir enerji tüketiyor. Bu hava motorunu kaç akvaryumda kullanacaksınız?

4. kaan07

kaan07

İsim:
    Kaan ÖNCÜ

Olcay abi sen 28 wattt ciddi diyorsan ben ana tankımda 38 watt iç filtre kullanıyorum 1800 litre devir. :D :D
    birde 28 watt 800 litre devir yapan bir iç filtre daha ben kafayı yiyim ozaman.

5. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu

Kaan sanırım bir noktayı gözden kaçırıyorsun? Ben hava motoru için 28 waat ciddi bir rakam diyorum sen ise filitreden bahsediyorsun. Hava motorlarında 28 waat ciddi bir rakamdır ve çok kuvvetlidir. Zira ben Atman hp 4000 kullanıyorum (20 waat) ve irili ufaklı tam 18 akvaryumuma yeterli geliyor.Ömer beyin hava motoru tam 28 waat. Sen bir filitre için kafayı yiyeyim diyorsan asıl şimdi kafayı ye. Benim motorlarımın toplamı 600 waat. Üstelik buna klima dahil değil.

6. omeriyidogan

omeriyidogan

İsim:
    Ömer İYİDOĞAN

Olcay bey bu motor baya akvaryuma yetiyor. Benim almak amacım şarjlı olması. Ne yazık ki başka kullanana raslamadığım için bazı özelliklerini çözemedim. Diğer şarjlı motorlardan farklı özellikleri var. Bir arkadaş çıkıpta düzgün bir tercüme yaparsa sevineceğim.

Sayfayı Paylaş